Alpha Ethniki

2011-2012
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z p z z
30
23
4
3
70
17
53
73
2
p z z z z
30
22
3
5
54
23
31
66
3
z p r z p
30
14
8
8
45
27
18
50
4
r r r r p
30
13
11
6
32
26
6
50
5
z r p r r
30
13
9
8
36
30
6
48
6
p z r p z
30
13
6
11
30
34
-4
45
7
z p z z z
30
11
6
13
33
42
-9
39
8
z z z p z
30
10
8
12
30
35
-5
38
9
z p p p r
30
10
10
10
29
33
-4
37
10
p z r p p
30
10
7
13
27
32
-5
37
11
p z r p z
30
10
6
14
31
35
-4
36
12
p z r p p
30
9
6
15
26
34
-8
33
13
p r z z r
30
8
8
14
31
44
-13
32
14
z r p r p
30
7
8
15
27
44
-17
29
15
p p p z p
30
7
7
16
23
37
-14
28
16
p p r r p
30
4
5
21
11
42
-31
17
- mistrzostwo
- play-off
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- spadek do Football League
Panathinaikos Ateny: -3 punkty (kara za incydenty w meczu z Olympiakosem Pireus)
Aris Saloniki: -3 punkty (za incydent w meczu z Asterasem Tripolis)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
PAO
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
0
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
0
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Ergotelis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
Asteras Tripolis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
1
0
Xanthi
Kolejka 2
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
PAOK Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 4
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
4
AEK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
PAS
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
OFI 1925
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
OFI
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 4
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
4
Olympiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 1
Panionios GSS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
Panionios
Kolejka 3
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 3
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
3
Panaitolikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Doxa
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Ergotelis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
3 1
Asteras Tripolis
Zosimades
PAS
3
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Xanthi
Kolejka 4
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 3
Olympiakos Pireus
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
3
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
OFI
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
3
0
AEK
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 2
PAS Giannina
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
2
PAS
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Doxa
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 3
Panionios GSS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
3
Panionios
Kolejka 5
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Ergotelis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 0
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Asteras Tripolis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AOK Kerkyra
Zosimades
PAS
2
1
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Panaitolikos
Kolejka 6
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
0
0
OFI
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 2
GS Doxa Dramas
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
2
Doxa
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Panionios GSS
Zosimades
PAS
0
0
Panionios
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 2
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
2
Atromitos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Aris Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Aris
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 3
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
3
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 1
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
Levadiakos
Kolejka 7
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
PAS
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 0
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Panaitolikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
AOK Kerkyra
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
3
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
0
Ergotelis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
AEK
Kolejka 8
Zosimades
PAS Giannina
1 0
GS Doxa Dramas
Zosimades
PAS
1
0
Doxa
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
3 2
APO Levadiakos
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
3
2
Levadiakos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 0
Asteras Tripolis
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
0
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
OFI
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
AO Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
1 3
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
1
3
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Aris
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Panionios
Kolejka 9
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Atromitos Peristeri
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 2
AEK Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AOK Kerkyra
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Kerkyra
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 0
Panaitolikos GFS
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
0
Panaitolikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
OFI
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
PAS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
3
Olympiakos
Kolejka 10
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
1
Ergotelis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Panaitolikos GFS
Toumba
PAOK
3
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
0 2
AO Xanthi
Zosimades
PAS
0
2
Xanthi
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Panionios
Kolejka 11
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
Atromitos Peristeri
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 1
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
OFI
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Doxa
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 2
AEK Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
2
AEK
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
PAS Giannina
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Aris
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AOK Kerkyra
Toumba
PAOK
0
0
Kerkyra
Kolejka 12
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Ergotelis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panaitolikos
Zosimades
PAS Giannina
2 2
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
2
2
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 2
AO Xanthi
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
2
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Asteras Tripolis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Asteras
Kolejka 13
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
GS Doxa Dramas
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
3
1
Atromitos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
OFI 1925
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
OFI
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
APO Levadiakos
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Levadiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 4
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
4
Olympiakos
Kolejka 14
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAS
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
Ergotelis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AEK Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Panaitolikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 2
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
2
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 1
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
Asteras
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Kerkyra
Kolejka 15
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
0 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
0
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Atromitos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
Aris
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 2
AO Xanthi
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
2
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
GS Doxa Dramas
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
3
1
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Asteras Tripolis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Asteras
Kolejka 16
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
AEK Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Kerkyra
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
PAOK
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 0
Panionios GSS
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Panaitolikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
OFI 1925
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
OFI
Kolejka 17
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Panaitolikos GFS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Panaitolikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Toumba
PAOK
2
1
Ergotelis
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Levadiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
Asteras
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Doxa
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Aris
Kolejka 18
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 3
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
3
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Olympiakos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
AEK Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
PAS
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
OFI 1925
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
0
Panionios
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
AOK Kerkyra
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Kerkyra
Kolejka 19
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AOK Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
APO Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 2
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
2
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Panaitolikos GFS
Zosimades
PAS
1
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Ergotelis
Kolejka 20
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Doxa
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Panionios
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
0 2
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
0
2
Olympiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 2
PAS Giannina
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
2
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
Aris
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
OFI 1925
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
OFI
Kolejka 21
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
Panaitolikos GFS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Ergotelis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 1
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
1
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAS
Kolejka 22
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
0
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
1 2
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
1
2
Atromitos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
3
1
Doxa
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panionios
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Asteras Tripolis
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Asteras
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 2
Panathinaikos Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
2
PAO
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 2
APO Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
2
Levadiakos
Kolejka 23
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
4 3
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
4
3
Kerkyra
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
PAS Giannina
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Panaitolikos GFS
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
Ergotelis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 2
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
2
PAOK
Kolejka 24
Toumba
PAOK Saloniki
2 3
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
2
3
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
2 0
APO Levadiakos
Zosimades
PAS
2
0
Levadiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
PAO
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Doxa
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Ergotelis
Kolejka 25
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
3
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 2
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
2
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
PAS Giannina
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
PAS
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 0
AOK Kerkyra
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
GS Doxa Dramas