Alpha Ethniki

2012-2013

Play-off
Sezon zasadniczy
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z p p z p
6
3
0
3
7
7
0
13
2
r p z r z
6
3
2
1
8
5
3
11
3
p p z r z
6
2
1
3
6
7
-1
9
4
p r z p p
6
2
1
3
6
8
-2
7
Punkty rozpoczęcia play-off przyznane po zakończeniu sezonu zasadniczego: PAOK (4), Asteras (2), Atromitos (0) i PAS (0)
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 4. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
1
2
3
4
5
6
Kolejka 1
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 1
Asteras Tripolis
Zosimades
PAS
2
1
Asteras
Kolejka 2
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
PAS Giannina
Toumba
PAOK
0
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Atromitos
Kolejka 3
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
1
1
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
PAOK
Kolejka 4
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
1
0
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
PAS
Kolejka 5
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
1
2
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
PAS
Kolejka 6
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
1 2
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
1
2
PAOK
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z r z
30
24
5
1
64
16
48
77
2
z r z z z
30
18
8
4
46
19
27
62
3
z p p p z
30
17
5
8
41
25
16
56
4
p r p r z
30
11
13
6
26
22
4
46
5
z p z z p
30
12
8
10
28
24
4
44
6
p p r r z
30
10
12
8
32
30
2
40
7
z r z r r
30
10
10
10
28
26
2
40
8
p z r r p
30
11
3
16
35
42
-7
36
9
z z p p z
30
10
6
14
29
42
-13
36
10
p r z z z
30
10
6
14
28
33
-5
36
11
r r z p p
30
9
7
14
21
35
-14
34
12
p z p z p
30
8
9
13
30
35
-5
33
13
p r z z r
30
7
12
11
32
40
-8
33
14
r z p r p
30
8
8
14
33
46
-13
32
15
z r p p p
30
8
6
16
21
34
-13
27
16
p p p p p
30
4
8
18
16
41
-25
20
- mistrzostwo
- play-off
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- degradacja do Gamma Ethniki
- spadek do Football League
Panathinaikos Ateny: -2 punkty (kara za incydenty w meczu z Olympiakosem Pireus z poprzedniego sezonu)
AEK Ateny: -3 punkty (za incydenty w meczu z Panathinaikosem Ateny)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Xanthi
Veria NFC 2019
1 2
Olympiakos Pireus
Veria
1
2
Olympiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AO Platanias
Zosimades
PAS
0
0
Platanias
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panthrakikos Komotini
Toumba
PAOK
1
0
Panthrakikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 1
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
Asteras
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
PAO
Kolejka 2
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
Kerkyra
Veria NFC 2019
0 1
Panionios GSS
Veria
0
1
Panionios
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
AEK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 0
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
0
Panthrakikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
OFI
Kolejka 3
Panthrakikos Komotini
1 0
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos
1
0
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
1 2
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
1
2
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
2
1
Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Aris
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Veria
Kolejka 4
Veria NFC 2019
1 0
PAS Giannina
Veria
1
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 3
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
3
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
Panthrakikos Komotini
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Panthrakikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Kerkyra
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
AO Platanias
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Platanias
Kolejka 5
Panthrakikos Komotini
0 1
Veria NFC 2019
Panthrakikos
0
1
Veria
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 1
OFI 1925
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
1
OFI
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 2
AO Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
2
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
1 0
APO Levadiakos
Zosimades
PAS
1
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
4
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
AEK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Olympiakos
Kolejka 6
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
PAO
Zosimades
PAS Giannina
1 2
Panionios GSS
Zosimades
PAS
1
2
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Asteras Tripolis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
AO Platanias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Platanias
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 3
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
3
Panthrakikos
Veria NFC 2019
2 2
Atromitos Peristeri
Veria
2
2
Atromitos
Kolejka 7
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 2
OFI 1925
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
2
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
Veria
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AOK Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Kerkyra
Panthrakikos Komotini
0 3
PAS Giannina
Panthrakikos
0
3
PAS
Kolejka 8
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
0
0
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
AO Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Platanias
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Asteras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
PAO
Veria NFC 2019
0 0
AO Xanthi
Veria
0
0
Xanthi
Panthrakikos Komotini
1 2
Panionios GSS
Panthrakikos
1
2
Panionios
Kolejka 9
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Veria NFC 2019
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Veria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
OFI
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Panthrakikos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
APO Levadiakos
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Levadiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
AEK Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
AEK
Kolejka 10
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AO Platanias
Toumba
PAOK
2
0
Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 4
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
4
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Aris
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Panionios
Panthrakikos Komotini
1 0
Asteras Tripolis
Panthrakikos
1
0
Asteras
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Veria
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
PAO
Zosimades
PAS Giannina
1 0
AO Xanthi
Zosimades
PAS
1
0
Xanthi
Kolejka 11
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
AO Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Platanias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
Atromitos
Veria NFC 2019
0 4
AEK Ateny
Veria
0
4
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Panthrakikos Komotini
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Panthrakikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
PAOK
Kolejka 12
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
1
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 1
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Panionios
Panthrakikos Komotini
4 0
Aris Saloniki
Panthrakikos
4
0
Aris
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
Veria
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
1 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
1
0
OFI
Kolejka 13
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
PAS
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 0
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Kerkyra
Veria NFC 2019
0 0
PAOK Saloniki
Veria
0
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panthrakikos Komotini
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panthrakikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Asteras Tripolis
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AO Platanias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
PAO
Kolejka 14
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 2
OFI 1925
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
2
OFI
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Aris
Panthrakikos Komotini
1 0
AEK Ateny
Panthrakikos
1
0
AEK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
PAS Giannina
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
PAS
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
Veria
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 0
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
2
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
1
0
Levadiakos
Kolejka 15
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
AO Platanias
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Platanias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Asteras Tripolis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Asteras
Veria NFC 2019
3 0
Panathinaikos Ateny
Veria
3
0
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Panthrakikos
Zosimades
PAS Giannina
1 3
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
1
3
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Atromitos
Kolejka 16
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 1
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
1
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
OFI
Panthrakikos Komotini
1 4
PAOK Saloniki
Panthrakikos
1
4
PAOK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 2
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
2
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Veria
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panionios
Kolejka 17
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Aris
Panthrakikos Komotini
1 1
AO Platanias
Panthrakikos
1
1
Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Veria NFC 2019
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Veria
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
0
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
0
0
Atromitos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
Olympiakos
Kolejka 18
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Panionios
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AO Platanias
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Platanias
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AOK Kerkyra
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Kerkyra
Veria NFC 2019
1 2
APO Levadiakos
Veria
1
2
Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Panthrakikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
AEK
Kolejka 19
Panthrakikos Komotini
0 1
Olympiakos Pireus
Panthrakikos
0
1
Olympiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 3
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
3
Asteras
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 2
Aris Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
2
Aris
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Veria NFC 2019
Zosimades
PAS
2
0
Veria
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
AO Xanthi
Toumba
PAOK
0
1
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
APO Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
PAO
Kolejka 20
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 3
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
3
Atromitos
Veria NFC 2019
2 0
Panthrakikos Komotini
Veria
2
0
Panthrakikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
AO Platanias
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
2
PAO
Kolejka 21
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
AEK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 1
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
OFI 1925
Toumba
PAOK
3
1
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Veria
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
Olympiakos
Panthrakikos Komotini
3 0
APO Levadiakos
Panthrakikos
3
0
Levadiakos
Kolejka 22
Veria NFC 2019
1 2
Asteras Tripolis
Veria
1
2
Asteras
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
Olympiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
1
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Panthrakikos Komotini
Zosimades
PAS
0
0
Panthrakikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Atromitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 3
AO Platanias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
3
Platanias
Kolejka 23
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
1
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 1
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
AOK Kerkyra
Toumba
PAOK
3
1
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Panthrakikos Komotini
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Panthrakikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
PAS