Alpha Ethniki

2014-2015
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
34
24
6
4
79
23
56
78
2
34
21
6
7
59
31
28
66
3
PAOK Saloniki
z z r z r
34
20
5
9
57
42
15
65
4
34
17
8
9
52
37
15
59
5
34
14
12
8
43
27
16
54
6
PAS Giannina
r z r r p
34
13
14
7
47
33
14
53
7
34
14
10
10
41
28
13
52
8
AO Xanthi
z p p r p
34
12
11
11
44
41
3
47
9
AO Platanias
z z z z r
34
12
8
14
32
30
2
44
10
AEL Kallonis
z p z p r
34
11
11
12
34
39
-5
44
11
34
11
10
13
35
44
-9
43
12
Panionios GSS
z z r p r
34
11
10
13
43
42
1
43
13
Veria NFC
z z p p z
34
12
7
15
45
54
-9
43
14
34
12
7
15
41
34
7
43
15
34
8
8
18
35
60
-25
32
16
OFI 1925
p p p p p
>
34
7
2
24
26
72
-46
13
17
Niki Volou
p p p p p
>
34
2
1
30
7
84
-77
7
18
AOK Kerkyra
p p z r p
34
12
8
14
39
38
1
44
- mistrzostwo
- play-off
- spadek do Football League
Panathinaikos Ateny: -3 punkty (za zachowanie kibiców)
OFI 1925: -10 punktów (za długi wobec byłych zawodników)
AOK Kerkyra: degradacja za nielegalne przeniesienia akcji klubu
Niki Volou: degradacja z powodów finansowych
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
OFI 1925
1 0
Panaitolikos GFS
Veria NFC
3 2
AO Xanthi
Atromitos Peristeri
1 0
AO Platanias
PAOK Saloniki
1 1
AEL Kallonis
AOK Kerkyra
2 1
Panthrakikos Komotini
PAS Giannina
3 1
Asteras Tripolis
APO Levadiakos
1 1
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
3 1
Niki Volou
Panionios GSS
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 2
OFI 1925
0 1
Veria NFC
AO Xanthi
0 0
AOK Kerkyra
AO Platanias
0 4
PAOK Saloniki
AEL Kallonis
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
Niki Volou
0 1
Atromitos Peristeri
Panaitolikos GFS
1 1
Olympiakos Pireus
Asteras Tripolis
2 1
APO Levadiakos
Panthrakikos Komotini
1 1
PAS Giannina
Kolejka 3
Veria NFC
2 1
AOK Kerkyra
Atromitos Peristeri
0 0
Panaitolikos GFS
PAOK Saloniki
3 0
Niki Volou
AEL Kallonis
1 0
Panathinaikos Ateny
PAS Giannina
2 2
AO Xanthi
GS Ergotelis Heraklion
0 3
AO Platanias
Panionios GSS
2 1
Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus
3 0
OFI 1925
APO Levadiakos
1 1
Panthrakikos Komotini
Kolejka 4
Asteras Tripolis
1 0
AEL Kallonis
Olympiakos Pireus
3 0
Veria NFC
Panaitolikos GFS
0 1
PAOK Saloniki
Niki Volou
1 4
GS Ergotelis Heraklion
Panthrakikos Komotini
1 0
Panionios GSS
OFI 1925
1 0
Atromitos Peristeri
AO Xanthi
2 0
APO Levadiakos
AO Platanias
2 3
Panathinaikos Ateny
AOK Kerkyra
2 0
PAS Giannina
Kolejka 5
AEL Kallonis
2 0
Panthrakikos Komotini
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Panaitolikos GFS
Panionios GSS
1 1
AO Xanthi
APO Levadiakos
2 3
AOK Kerkyra
PAOK Saloniki
4 0
OFI 1925
Veria NFC
2 0
PAS Giannina
Atromitos Peristeri
1 0
Olympiakos Pireus
AO Platanias
0 1
Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny
1 0
Niki Volou
Kolejka 6
Panionios GSS
0 1
PAS Giannina
PAOK Saloniki
2 1
Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis
1 1
Panaitolikos GFS
GS Ergotelis Heraklion
2 3
Olympiakos Pireus
Niki Volou
1 0
Panthrakikos Komotini
AEL Kallonis
1 0
AOK Kerkyra
Veria NFC
2 1
APO Levadiakos
AO Platanias
1 0
AO Xanthi
Panathinaikos Ateny
1 2
OFI 1925
Kolejka 7
AO Xanthi
2 0
Niki Volou
OFI 1925
2 3
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
4 1
Veria NFC
AOK Kerkyra
1 2
AO Platanias
PAS Giannina
0 0
AEL Kallonis
Olympiakos Pireus
1 0
Panathinaikos Ateny
APO Levadiakos
1 0
Panionios GSS
Atromitos Peristeri
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Panaitolikos GFS
3 1
Panthrakikos Komotini
Kolejka 8
Asteras Tripolis
0 0
Olympiakos Pireus
Panthrakikos Komotini
0 0
OFI 1925
Veria NFC
2 2
Panionios GSS
AO Platanias
0 0
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
2 0
Atromitos Peristeri
AEL Kallonis
0 0
APO Levadiakos
Niki Volou
0 0
AOK Kerkyra
Panaitolikos GFS
5 2
AO Xanthi
GS Ergotelis Heraklion
0 2
PAOK Saloniki
Kolejka 9
GS Ergotelis Heraklion
2 2
Veria NFC
Olympiakos Pireus
5 1
Panthrakikos Komotini
APO Levadiakos
0 0
AO Platanias
Atromitos Peristeri
4 3
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
1 2
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
0 2
AEL Kallonis
PAS Giannina
4 0
Niki Volou
AOK Kerkyra
1 2
Panaitolikos GFS
AO Xanthi
2 1
OFI 1925
Kolejka 10
Atromitos Peristeri
2 0
AO Xanthi
PAOK Saloniki
3 2
Panthrakikos Komotini
AOK Kerkyra
0 4
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
3 0
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
2 1
Veria NFC
AEL Kallonis
0 0
AO Platanias
Panionios GSS
2 1
Niki Volou
GS Ergotelis Heraklion
1 4
Asteras Tripolis
APO Levadiakos
0 0
Panaitolikos GFS
Kolejka 11
Niki Volou
0 2
Asteras Tripolis
Atromitos Peristeri
0 0
Veria NFC
AOK Kerkyra
1 0
Panionios GSS
PAS Giannina
0 4
APO Levadiakos
Panaitolikos GFS
0 1
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
1 2
PAOK Saloniki
Panthrakikos Komotini
1 0
AO Platanias
OFI 1925
1 0
GS Ergotelis Heraklion
AO Xanthi
2 1
AEL Kallonis
Kolejka 12
Olympiakos Pireus
2 2
PAS Giannina
Panaitolikos GFS
2 1
Panionios GSS
Niki Volou
2 0
AEL Kallonis
AOK Kerkyra
1 1
Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis
1 1
Panathinaikos Ateny
AO Xanthi
4 2
PAOK Saloniki
Veria NFC
2 0
AO Platanias
OFI 1925
0 2
APO Levadiakos
Panthrakikos Komotini
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 13
AEL Kallonis
0 0
Panaitolikos GFS
PAS Giannina
1 0
Atromitos Peristeri
Panionios GSS
2 0
OFI 1925
GS Ergotelis Heraklion
0 2
AO Xanthi
APO Levadiakos
1 2
Olympiakos Pireus
Asteras Tripolis
2 0
Veria NFC
PAOK Saloniki
2 1
AOK Kerkyra
AO Platanias
3 1
Niki Volou
Panathinaikos Ateny
4 0
Panthrakikos Komotini
Kolejka 14
Panaitolikos GFS
1 0
AO Platanias
PAS Giannina
3 0
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
2 0
Panionios GSS
Panthrakikos Komotini
1 1
Asteras Tripolis
OFI 1925
1 1
AEL Kallonis
Atromitos Peristeri
1 0
APO Levadiakos
Veria NFC
2 0
Niki Volou
AO Xanthi
4 2
Panathinaikos Ateny
AOK Kerkyra
3 1
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 15
GS Ergotelis Heraklion
1 0
PAS Giannina
APO Levadiakos
1 2
PAOK Saloniki
Asteras Tripolis
2 1
AO Xanthi
Panthrakikos Komotini
1 1
Veria NFC
AO Platanias
1 0
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
2 0
AOK Kerkyra
AEL Kallonis
0 5
Olympiakos Pireus
Niki Volou
0 3
Panaitolikos GFS
Panionios GSS
2 2
Atromitos Peristeri
Kolejka 16
Olympiakos Pireus
2 1
AO Platanias
APO Levadiakos
1 1
GS Ergotelis Heraklion
PAOK Saloniki
3 2
Panionios GSS
OFI 1925
3 0
Niki Volou
Atromitos Peristeri
0 0
AEL Kallonis
Veria NFC
1 3
Panaitolikos GFS
AO Xanthi
0 0
Panthrakikos Komotini
AOK Kerkyra
1 0
Asteras Tripolis
PAS Giannina
0 0
Panathinaikos Ateny
Kolejka 17
Panathinaikos Ateny
5 0
GS Ergotelis Heraklion
Niki Volou
0 3
APO Levadiakos
Panaitolikos GFS
0 0
PAS Giannina
AO Xanthi
1 3
Olympiakos Pireus
AO Platanias
3 0
Panionios GSS
Veria NFC
1 1
AEL Kallonis
OFI 1925
3 2
AOK Kerkyra
Asteras Tripolis
3 0
PAOK Saloniki
Panthrakikos Komotini
1 1
Atromitos Peristeri
Kolejka 18
Asteras Tripolis
2 2
PAS Giannina
Panthrakikos Komotini
1 0
AOK Kerkyra
AO Platanias
0 0
Atromitos Peristeri
AO Xanthi
2 2
Veria NFC
AEL Kallonis
1 2
PAOK Saloniki
Panaitolikos GFS
3 1
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
1 0
APO Levadiakos
Niki Volou
0 3
Olympiakos Pireus
GS Ergotelis Heraklion
2 2
Panionios GSS
Kolejka 19
Atromitos Peristeri
3 0
Niki Volou
Veria NFC
4 1
OFI 1925
AOK Kerkyra
0 0
AO Xanthi
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
PAS Giannina
2 2
Panthrakikos Komotini
GS Ergotelis Heraklion
3 3
AEL Kallonis
Olympiakos Pireus
2 0
Panaitolikos GFS
APO Levadiakos
3 1
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
1 0
AO Platanias
Kolejka 20
AO Xanthi
1 1
PAS Giannina
Asteras Tripolis
2 0
Panionios GSS
AO Platanias
1 2
GS Ergotelis Heraklion
Panthrakikos Komotini
1 0
APO Levadiakos
OFI 1925
0 3
Olympiakos Pireus
Niki Volou
0 3
PAOK Saloniki
AOK Kerkyra
4 0
Veria NFC
Panaitolikos GFS
1 1
Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny
1 0
AEL Kallonis
Kolejka 21
AEL Kallonis
1 0
Asteras Tripolis
Panionios GSS
2 1
Panthrakikos Komotini
PAS Giannina
2 1
AOK Kerkyra
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Platanias
Atromitos Peristeri
3 0
OFI 1925
GS Ergotelis Heraklion
3 0
Niki Volou
APO Levadiakos
1 2
AO Xanthi
Veria NFC
0 2
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
1 2
Panaitolikos GFS
Kolejka 22
Olympiakos Pireus
2 1
Atromitos Peristeri
AOK Kerkyra
0 0
APO Levadiakos
Panaitolikos GFS
4 0
GS Ergotelis Heraklion
Niki Volou
0 3
Panathinaikos Ateny
PAS Giannina
4 1
Veria NFC
Asteras Tripolis
1 0
AO Platanias
OFI 1925
3 1
PAOK Saloniki
Panthrakikos Komotini
3 2
AEL Kallonis
AO Xanthi
1 1
Panionios GSS
Kolejka 23
PAOK Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
APO Levadiakos
1 2
PAS Giannina
GS Ergotelis Heraklion
3 2
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
1 0
Panaitolikos GFS
Asteras Tripolis
3 0
Niki Volou
Panionios GSS
0 0
AOK Kerkyra
AEL Kallonis
2 2
AO Xanthi
AO Platanias
2 0
Panthrakikos Komotini
Veria NFC
1 1
Atromitos Peristeri
Kolejka 24
Atromitos Peristeri
4 0
PAOK Saloniki
APO Levadiakos
0 2
Veria NFC
OFI 1925
2 3
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini
3 0
Niki Volou
AO Xanthi
0 0
AO Platanias
AOK Kerkyra
2 0
AEL Kallonis
Panaitolikos GFS
2 0
Asteras Tripolis
PAS Giannina
1 3
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 25
Asteras Tripolis
6 1
OFI 1925
GS Ergotelis Heraklion
1 2
Atromitos Peristeri
Panthrakikos Komotini
0 0
Panaitolikos GFS
Veria NFC
1 3
PAOK Saloniki
AO Platanias
1 1
AOK Kerkyra
AEL Kallonis
1 0
PAS Giannina
Panionios GSS
1 0
APO Levadiakos
Niki Volou
0 3
AO Xanthi
Panathinaikos Ateny
2 1
Olympiakos Pireus
Kolejka 26
OFI 1925
0 1
AO Xanthi
Panthrakikos Komotini
1 3
Olympiakos Pireus
Veria NFC
0 1
GS Ergotelis Heraklion
AO Platanias
1 3
APO Levadiakos
AEL Kallonis
1 0
Panionios GSS
Asteras Tripolis
1 0
Atromitos Peristeri
Niki Volou
0 3
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
4 3
PAOK Saloniki
Panaitolikos GFS
0 1
AOK Kerkyra
Kolejka 27
AOK Kerkyra
4 1
OFI 1925
Panionios GSS
0 0
AO Platanias
AEL Kallonis
4 1
Veria NFC
Olympiakos Pireus
2 0
AO Xanthi
GS Ergotelis Heraklion
0 2
Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri
2 0
Panthrakikos Komotini
PAS Giannina
0 0
Panaitolikos GFS
APO Levadiakos
3 0
Niki Volou
PAOK Saloniki
0 0
Asteras Tripolis
Kolejka 28
Olympiakos Pireus
2 0
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Atromitos Peristeri
2 0
Panathinaikos Ateny
PAS Giannina
1 0
AO Platanias
Panionios GSS
4 2
Veria NFC
AOK Kerkyra
3 0
Niki Volou
AO Xanthi
3 0
Panaitolikos GFS
OFI 1925
0 1
Panthrakikos Komotini
APO Levadiakos
3 0
AEL Kallonis
Kolejka 29
Veria NFC
1 0
Panathinaikos Ateny
AO Platanias
1 0
AEL Kallonis
AO Xanthi
1 0
Atromitos Peristeri
Panaitolikos GFS
0 1
APO Levadiakos
Niki Volou
0 3
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
3 0
AOK Kerkyra
OFI 1925
0 3
PAS Giannina
Panthrakikos Komotini
3 1
PAOK Saloniki
Asteras Tripolis
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 30
AEL Kallonis
3 0
Niki Volou
Panionios GSS
3 0
Panaitolikos GFS
Panathinaikos Ateny
2 2
Asteras Tripolis
PAS Giannina
3 1
Olympiakos Pireus
GS Ergotelis Heraklion
2 1
Panthrakikos Komotini
AO Platanias
1 0
Veria NFC
APO Levadiakos
3 0
OFI 1925
PAOK Saloniki
2 1
AO Xanthi
Atromitos Peristeri
2 1
AOK Kerkyra
Kolejka 31
Olympiakos Pireus
4 0
APO Levadiakos
Niki Volou
0 3
AO Platanias
Panaitolikos GFS
2 0
AEL Kallonis
AOK Kerkyra
0 1
PAOK Saloniki
AO Xanthi
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Atromitos Peristeri
1 1
PAS Giannina
Panthrakikos Komotini
2 1
Panathinaikos Ateny
OFI 1925
0 3
Panionios GSS
Veria NFC
4 0
Asteras Tripolis
Kolejka 32
Niki Volou
0 3
Veria NFC
PAOK Saloniki
1 1
PAS Giannina
GS Ergotelis Heraklion
1 2
AOK Kerkyra
Asteras Tripolis
2 1
Panthrakikos Komotini
APO Levadiakos
2 1
Atromitos Peristeri
AO Platanias
2 0
Panaitolikos GFS
AEL Kallonis
3 0
OFI 1925
Panionios GSS
2 2
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
2 0
AO Xanthi
Kolejka 33
Olympiakos Pireus
5 0
AEL Kallonis
PAOK Saloniki
1 0
APO Levadiakos
Atromitos Peristeri
3 1
Panionios GSS
OFI 1925
0 3
AO Platanias
Veria NFC
0 1
Panthrakikos Komotini
AOK Kerkyra
1 1
Panathinaikos Ateny
AO Xanthi
0 0
Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS
3 0
Niki Volou
PAS Giannina
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 34
Asteras Tripolis
2 0
AOK Kerkyra
Panthrakikos Komotini
2 0
AO Xanthi
AO Platanias
1 1
Olympiakos Pireus
AEL Kallonis
1 1
Atromitos Peristeri
Niki Volou
- -
OFI 1925
GS Ergotelis Heraklion
0 2
APO Levadiakos
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Giannina
Panionios GSS
0 0
PAOK Saloniki
Panaitolikos GFS
2 0
Veria NFC
pokaż na pełnym ekranie
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki
Asteras Tripolis
Atromitos Peristeri
PAS Giannina
Panaitolikos GFS
AO Xanthi
AO Platanias
AEL Kallonis
Panthrakikos Komotini
Panionios GSS
Veria NFC
APO Levadiakos
GS Ergotelis Heraklion
OFI 1925
Niki Volou
AOK Kerkyra
1
Olympiakos Pireus
1–0 1–2 2–0 2–1 2–2 2–0 2–0 2–1 5–0 5–1 2–0 3–0 4–0 3–0 3–0 3–1 3–0
2
Panathinaikos Ateny
2–1 4–3 2–2 2–0 3–1 1–0 2–0 3–0 1–0 4–0 2–1 2–1 1–0 5–0 1–2 1–0 2–0
3
PAOK Saloniki
0–0 1–2 0–0 2–1 1–1 1–2 2–1 1–0 1–1 3–2 3–2 4–1 1–0 1–0 4–0 3–0 2–1
4
Asteras Tripolis
0–0 1–1 3–0 1–0 2–2 1–1 2–1 1–0 1–0 2–1 2–0 2–0 2–1 2–1 6–1 3–0 2–0
5
Atromitos Peristeri
1–0 2–0 4–0 4–3 1–1 0–0 2–0 1–0 0–0 2–0 3–1 0–0 1–0 1–1 3–0 3–0 2–1
6
PAS Giannina
3–1 0–0 3–0 3–1 1–0 0–0 2–2 1–0 0–0 2–2 1–3 4–1 0–4 0–0 3–0 4–0 2–1
7
Panaitolikos GFS
1–1 0–1 0–1 2–0 1–1 0–0 5–2 1–0 2–0 3–1 2–1 2–0 0–1 4–0 3–1 3–0 0–1
8
AO Xanthi
1–3 4–2 4–2 0–0 1–0 1–1 3–0 0–0 2–1 0–0 1–1 2–2 2–0 0–1 2–1 2–0 0–0
9
AO Platanias
1–1 2–3 0–4 0–1 0–0 0–0 2–0 1–0 1–0 2–0 3–0 1–0 1–3 1–2 1–0 3–1 1–1
10
AEL Kallonis
0–5 1–0 1–2 1–0 1–1 1–0 0–0 2–2 0–0 2–0 1–0 4–1 0–0 2–0 3–0 3–0 1–0
11
Panthrakikos Komotini
1–3 2–1 3–1 1–1 1–1 1–1 0–0 2–0 1–0 3–2 1–0 1–1 1–0 0–0 0–0 3–0 1–0
12
Panionios GSS
2–2 1–1 0–0 2–1 2–2 0–1 3–0 1–1 0–0 0–2 2–1 4–2 1–0 2–1 2–0 2–1 0–0
13
Veria NFC
0–2 1–0 1–3 4–0 1–1 2–0 1–3 3–2 2–0 1–1 0–1 2–2 2–1 0–1 4–1 2–0 2–1
14
APO Levadiakos
1–2 1–1 1–2 3–1 2–1 1–2 0–0 1–2 0–0 3–0 1–1 1–0 0–2 1–1 3–0 3–0 2–3
15
GS Ergotelis Heraklion
2–3 0–2 0–2 1–4 1–2 1–0 1–1 0–2 0–3 3–3 2–1 2–2 2–2 0–2 3–2 3–0 1–2
16
OFI 1925
0–3 2–3 3–1 2–3 1–0 0–3 1–0 0–1 0–3 1–1 0–1 0–3 0–1 0–2 1–0 3–0 3–2
17
Niki Volou
0–3 0–3 0–3 0–2 0–1 0–3 0–3 0–3 0–3 2–0 1–0 0–3 0–3 0–3 1–4 0–0
18
AOK Kerkyra
0–4 1–1 0–1 1–0 1–1 2–0 1–2 0–0 1–2 2–0 2–1 1–0 4–0 0–0 3–1 4–1 3–0
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
6
4
1
1
9
2
7
15
2
6
2
3
1
2
4
-2
10
3
6
2
2
2
4
4
0
8
4
PAOK Saloniki
r p p p p
6
0
2
4
1
6
-5
4
Punkty rozpoczęcia play-off przyznane po zakończeniu sezonu zasadniczego: Panathinaikos (2), PAOK (2), Asteras (1) i Atromitos (0)
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- faza grupowa Ligi Europy
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
1
2
3
4
5
6
Kolejka 1
Atromitos Peristeri
1 1
PAOK Saloniki
Asteras Tripolis
0 4
Panathinaikos Ateny
Kolejka 2
Panathinaikos Ateny
2 0
Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki
0 0
Asteras Tripolis
Kolejka 3
Atromitos Peristeri
0 0
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 4
Asteras Tripolis
1 0
Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny
2 0
PAOK Saloniki
Kolejka 5
Panathinaikos Ateny
0 0
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
0 1
Atromitos Peristeri
Kolejka 6
Asteras Tripolis
1 0
PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri
2 0
Panathinaikos Ateny