Alpha Ethniki

2014-2015
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
p r z z r
34
24
6
4
79
23
56
78
2
p r z r z
34
21
6
7
59
31
28
66
3
z z r z r
34
20
5
9
57
42
15
65
4
p r z r z
34
17
8
9
52
37
15
59
5
p r p z r
34
14
12
8
43
27
16
54
6
r z r r p
34
13
14
7
47
33
14
53
7
p z p z z
34
14
10
10
41
28
13
52
8
z p p r p
34
12
11
11
44
41
3
47
9
z z z z r
34
12
8
14
32
30
2
44
10
z p z p r
34
11
11
12
34
39
-5
44
11
z p p z z
34
11
10
13
35
44
-9
43
12
z z r p r
34
11
10
13
43
42
1
43
13
z z p p z
34
12
7
15
45
54
-9
43
14
z z p p z
34
12
7
15
41
34
7
43
15
z z p r p
34
8
8
18
35
60
-25
32
16
p p p p p
>
34
7
2
24
26
72
-46
13
17
p p p p p
>
34
2
1
30
7
84
-77
7
18
p p z r p
34
12
8
14
39
38
1
44
- mistrzostwo
- play-off
- spadek do Football League
Panathinaikos Ateny: -3 punkty (za zachowanie kibiców)
OFI 1925: -10 punktów (za długi wobec byłych zawodników)
AOK Kerkyra: degradacja za nielegalne przeniesienia akcji klubu
Niki Volou: degradacja z powodów finansowych
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Panaitolikos
Veria NFC 2019
3 2
AO Xanthi
Veria
3
2
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AO Platanias
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Platanias
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEL Kallonis
Toumba
PAOK
1
1
AELK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
1
Panthrakikos
Zosimades
PAS Giannina
3 1
Asteras Tripolis
Zosimades
PAS
3
1
Asteras
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Niki Volou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Niki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Ergotelis
Kolejka 2
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Veria
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AOK Kerkyra
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 4
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
4
PAOK
AEL Kallonis
2 0
GS Ergotelis Heraklion
AELK
2
0
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Panionios
Niki Volou
0 1
Atromitos Peristeri
Niki
0
1
Atromitos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Levadiakos
Panthrakikos Komotini
1 1
PAS Giannina
Panthrakikos
1
1
PAS
Kolejka 3
Veria NFC 2019
2 1
AOK Kerkyra
Veria
2
1
Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Panaitolikos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Niki Volou
Toumba
PAOK
3
0
Niki
AEL Kallonis
1 0
Panathinaikos Ateny
AELK
1
0
PAO
Zosimades
PAS Giannina
2 2
AO Xanthi
Zosimades
PAS
2
2
Xanthi
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 3
AO Platanias
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
3
Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Asteras Tripolis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
OFI
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Panthrakikos
Kolejka 4
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
AEL Kallonis
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
AELK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Veria
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
PAOK
Niki Volou
1 4
GS Ergotelis Heraklion
Niki
1
4
Ergotelis
Panthrakikos Komotini
1 0
Panionios GSS
Panthrakikos
1
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
APO Levadiakos
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Levadiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
3
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
PAS
Kolejka 5
AEL Kallonis
2 0
Panthrakikos Komotini
AELK
2
0
Panthrakikos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Panaitolikos GFS
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Panaitolikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 3
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
3
Kerkyra
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
4
0
OFI
Veria NFC 2019
2 0
PAS Giannina
Veria
2
0
PAS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Olympiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
1
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Niki Volou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Niki
Kolejka 6
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
2
1
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Panaitolikos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 3
Olympiakos Pireus
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
3
Olympiakos
Niki Volou
1 0
Panthrakikos Komotini
Niki
1
0
Panthrakikos
AEL Kallonis
1 0
AOK Kerkyra
AELK
1
0
Kerkyra
Veria NFC 2019
2 1
APO Levadiakos
Veria
2
1
Levadiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 2
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
2
OFI
Kolejka 7
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Niki Volou
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Niki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 3
Asteras Tripolis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
3
Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Veria NFC 2019
Toumba
PAOK
4
1
Veria
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 2
AO Platanias
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
2
Platanias
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AEL Kallonis
Zosimades
PAS
0
0
AELK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAO
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Panionios
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Ergotelis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
3 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
3
1
Panthrakikos
Kolejka 8
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Olympiakos
Panthrakikos Komotini
0 0
OFI 1925
Panthrakikos
0
0
OFI
Veria NFC 2019
2 2
Panionios GSS
Veria
2
2
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Atromitos
AEL Kallonis
0 0
APO Levadiakos
AELK
0
0
Levadiakos
Niki Volou
0 0
AOK Kerkyra
Niki
0
0
Kerkyra
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
5 2
AO Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
5
2
Xanthi
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 2
PAOK Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
2
PAOK
Kolejka 9
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 2
Veria NFC 2019
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
2
Veria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
Panthrakikos Komotini
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
Panthrakikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
AO Platanias
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Platanias
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
4 3
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
4
3
Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
1
2
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
AEL Kallonis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
AELK
Zosimades
PAS Giannina
4 0
Niki Volou
Zosimades
PAS
4
0
Niki
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 2
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
2
Panaitolikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
OFI
Kolejka 10
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
Panthrakikos Komotini
Toumba
PAOK
3
2
Panthrakikos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 4
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
4
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
3 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
3
0
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
Veria NFC 2019
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Veria
AEL Kallonis
0 0
AO Platanias
AELK
0
0
Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Niki Volou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Niki
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 4
Asteras Tripolis
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
4
Asteras
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Panaitolikos
Kolejka 11
Niki Volou
0 2
Asteras Tripolis
Niki
0
2
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Veria
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
0 4
APO Levadiakos
Zosimades
PAS
0
4
Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
PAOK
Panthrakikos Komotini
1 0
AO Platanias
Panthrakikos
1
0
Platanias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Ergotelis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
AEL Kallonis
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
AELK
Kolejka 12
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
PAS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 1
Panionios GSS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
Panionios
Niki Volou
2 0
AEL Kallonis
Niki
2
0
AELK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 2
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
2
PAOK
Veria NFC 2019
2 0
AO Platanias
Veria
2
0
Platanias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
Levadiakos
Panthrakikos Komotini
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Panthrakikos
0
0
Ergotelis
Kolejka 13
AEL Kallonis
0 0
Panaitolikos GFS
AELK
0
0
Panaitolikos
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
1
0
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
OFI
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 2
AO Xanthi
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
2
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Veria
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AOK Kerkyra
Toumba
PAOK
2
1
Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 1
Niki Volou
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
1
Niki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 0
Panthrakikos Komotini
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
0
Panthrakikos
Kolejka 14
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
AO Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Platanias
Zosimades
PAS Giannina
3 0
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
3
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panionios
Panthrakikos Komotini
1 1
Asteras Tripolis
Panthrakikos
1
1
Asteras
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
AEL Kallonis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
AELK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Levadiakos
Veria NFC 2019
2 0
Niki Volou
Veria
2
0
Niki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 2
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
2
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
3 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
3
1
Ergotelis
Kolejka 15
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 0
PAS Giannina
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
PAS
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Xanthi
Panthrakikos Komotini
1 1
Veria NFC 2019
Panthrakikos
1
1
Veria
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 0
OFI 1925
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
0
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Kerkyra
AEL Kallonis
0 5
Olympiakos Pireus
AELK
0
5
Olympiakos
Niki Volou
0 3
Panaitolikos GFS
Niki
0
3
Panaitolikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Atromitos
Kolejka 16
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AO Platanias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Platanias
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Ergotelis
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
Panionios GSS
Toumba
PAOK
3
2
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Niki Volou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Niki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AEL Kallonis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
AELK
Veria NFC 2019
1 3
Panaitolikos GFS
Veria
1
3
Panaitolikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Panthrakikos Komotini
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Panthrakikos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
0
PAO
Kolejka 17
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
5 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
5
0
Ergotelis
Niki Volou
0 3
APO Levadiakos
Niki
0
3
Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 0
PAS Giannina
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 3
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
3
Olympiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
0
Panionios
Veria NFC 2019
1 1
AEL Kallonis
Veria
1
1
AELK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
PAOK
Panthrakikos Komotini
1 1
Atromitos Peristeri
Panthrakikos
1
1
Atromitos
Kolejka 18
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 2
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
2
PAS
Panthrakikos Komotini
1 0
AOK Kerkyra
Panthrakikos
1
0
Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
Veria NFC 2019
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
Veria
AEL Kallonis
1 2
PAOK Saloniki
AELK
1
2
PAOK
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
3 1
OFI 1925
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
3
1
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Levadiakos
Niki Volou
0 3
Olympiakos Pireus
Niki
0
3
Olympiakos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 2
Panionios GSS
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
2
Panionios
Kolejka 19
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
Niki Volou
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
Niki
Veria NFC 2019
4 1
OFI 1925
Veria
4
1
OFI
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
2 2
Panthrakikos Komotini
Zosimades
PAS
2
2
Panthrakikos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
3 3
AEL Kallonis
Pankritio Stadion
Ergotelis
3
3
AELK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panaitolikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
1
Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Platanias
Toumba
PAOK
1
0
Platanias
Kolejka 20
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
PAS Giannina
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 2
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
2
Ergotelis
Panthrakikos Komotini
1 0
APO Levadiakos
Panthrakikos
1
0
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
3
Olympiakos
Niki Volou
0 3
PAOK Saloniki
Niki
0
3
PAOK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
4 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
4
0
Veria
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
AEL Kallonis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
AELK
Kolejka 21
AEL Kallonis
1 0
Asteras Tripolis
AELK
1
0
Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Panthrakikos
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AOK Kerkyra
Zosimades
PAS
2
1
Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Platanias
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
OFI 1925
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
OFI
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
3 0
Niki Volou
Pankritio Stadion
Ergotelis
3
0
Niki
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
Xanthi
Veria NFC 2019
0 2
Olympiakos Pireus
Veria
0
2
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Panaitolikos GFS
Toumba
PAOK
1
2
Panaitolikos
Kolejka 22
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Atromitos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
4 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
4
0
Ergotelis
Niki Volou
0 3
Panathinaikos Ateny
Niki
0
3
PAO
Zosimades
PAS Giannina
4 1
Veria NFC 2019
Zosimades
PAS
4
1
Veria
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
AO Platanias
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Platanias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
PAOK
Panthrakikos Komotini
3 2
AEL Kallonis
Panthrakikos
3
2
AELK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Panionios
Kolejka 23
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
0
0
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
PAS Giannina
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
PAS
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
3 2
OFI 1925
Pankritio Stadion