OFI – Panionios 2:1

OFI Kreta wygrał w 18. kolejce Super League z Panionios GSS 2:1.

Obie ekipy zaczęły spotkanie bardzo agresywnie w ofensywie, ale ta efektowna gra, przy dobrym tempie była niestety chaotyczna. Zarówno gospodarze jak i Panionios stwarzali sobie okazje, ale zupełnie nie potrafili ich wykorzystać. W 36. minucie z pierwszej piłki uderzył zza pola karnego Andreas Samris, ale piłka wylądowała dość łatwo w dłoniach Michalisa Agrimakisa. W 43. minucie OFI jako pierwszy przełamał swoją strzelecką niemoc. W narożniku pola karnego piłkę wyłuskał Vasilis Koutsianikoulis, minął kilku rywali w „16” i wyłożył ją Andreasowi Labropoulosowi, który strzałem po ziemi w długi róg otworzył wynik meczu. W 45. minucie wyrównanie było blisko, ale wykańczający głową centrę z rzutu wolnego Dimitris Toskas posłał piłkę tuż nad poprzeczką.

W 47. minucie Alexandros Perogamvrakis wykończył głową podanie Thanasisa Papazoglou i piłka wpadła do bramki obok nieco zaskoczonego Kostasa Peristeridisa. W 51. minucie mocno zza pola karnego uderzył tuż nad ziemią Kostas Mendrinos, ale bramkarz OFI wyczuł intencje strzelca. W 72. minucie ładną indywidualną akcję przeprowadził Papazoglou, ale jego mocny strzał z linii pola karnego wybronił Peristeridis. W 88. minucie Christos Aravidis wykorzystał błąd obrońcy wpadł w pole karne i strzałem między nogami Agrimakisa zdobył gola kontaktowego, ale na więcej już czas nie pozwolił..


[match id=1602] 1:0 Andreas Labropoulos 43′
2:0 Alexandros Perogamvrakis 47′
2:1 Christos Aravidis 88′

ż.k. Thanasis Papazoglou – Andreas Samaris, Kostas Mendrinos

OFI
Michalis Agrimakis, Ricardo Verón (69′ Panagiotis Zorbas), Mohamed Sarr, Konstantinos Banousis, Manolis Moniakis, Vasilis Koutsianikoulis, Thanasis Papazoglou, Andreas Labropoulos, Alexandros Perogamvrakis (77′ Giannis Vitoros), Dennis Souza, Giorgos Valerianos (39′ Panagiotis Kourdakis)

Panionios
Kostas Peristeridis, Tasos Avlonitis, Leonidas Kampantais, Konstantinos Mendrinos, Christos Aravidis, Paraskevas Andralas (73′ Kostas Panagiotoudis), Efstathios Rokas (53′ Alexandros Kouros), Andreas Samaris, Amiri Kurdi, Dimitris Tsokas, Emmanuel Okoye (52′ Dimitris Kolovos)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!