eLM: Celtic – AEK 1:1

AEK Ateny zremisował 1:1 z Celtic FC w meczu wyjazdowym III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów.

W 17. minucie obrona AEK-u pozwoliła przebić się w pole karne Kieranowi Tierney’owi, który zgrał futbolówkę do Calluma McGregora, a ten mocnym strzałem tuż nad ziemią trafił w róg bramki. W 44. minucie podopieczni Marinosa Ouzounidisa wyrównali stan w tym meczu. Piłkę z linii końcowej boiska zagrał Helder Lopes, a w polu karnym Viktor Klonaridis wykorzystał dezorientację obrony i mając na drodze do bramki tylko Craiga Gordona uderzył nie do obrony. W 57. minucie Kostas Galanopoulos niefrasobliwym zachowaniem zarobił drugą żółta kartkę i AEK musiał walczyć o punkty w osłabieniu. Ostateczne AEK utrzymał cenny remis.

| Do przerwy: 1-1