Olympiakos – Levadiakos 1:0

Olympiakos Pireus wygrał 1:0 z Levadiakosem w meczu 1. kolejki Super League Souroti.

W 42. minucie gospodarze mieli świetną okazję na to by objąć prowadzenie. Obrońca Levadiakosu Giorgos Zisopoulos sfaulował w polu karnym Kostasa Fortounisa i sędzia odgwizdał rzut karny. Jedenastkę egzekwował sam poszkodowany w tej sytuacji, ale jego strzał wybronił Devis Epassy. Gospodarzom stałego fragmentu gry nie udało się wykorzystać pod koniec pierwszej odsłony, ale w 62. minucie okazji już nie zmarnowali. Tym razem Olympiakos 35 metrów od bramki wywalczył rzut wolny, a pięknym uderzeniem popisał się Lazaros Christodoulopoulos

26 Sie 2018 - 20:30 | Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa | Widzowie: 15 123 Super League 2018/2019 | Kolejka 1
| Do przerwy: 0-0