Lamia – Aris 0:3

PAS Lamia 1964 przegrał 0:3 z Arisem Saloniki w ostatnim meczu 1. kolejki Super League Souroti.

Warunki do gry nie były najlepsze, bo intensywny deszcz wpływał na jakość murawy. Warunki były równe dla obu drużyn to i sam mecz był bardzo wyrównany, ale tylko w pierwszej odsłonie. Od początku drugiej połowy goście z Salonik byli coraz groźniejsi i skuteczniejsi. W 53. minucie piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Javier Matilla, a w polu karnym wyszedł do niej Nicolas Diguiny i głową uderzył na bramkę. Futbolówka trafiła jeszcze w poprzeczkę i spadłą za linię bramkową. W 70. minucie wynik podwyższył Mateo García, który głową wykończył dośrodkowanie Bruno Gamy. Zaś w 78. minucie wynik ustalił ładnym uderzeniem z dystansu Gama.

27 Sie 2018 - 20:30 | Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa | Widzowie: 1 571 Super League 2018/2019 | Kolejka 1
| Do przerwy: 0-0