AEK – Panionios 4:0

AEK Ateny wygrał 4:0 z Panionios GSS w ostatnim sobotnim meczu 3. kolejki Super League Souroti.

AEK objął prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej odsłony derbów. Rzut rożny rozegrali Tasos Bakasetas i Petros Meantalos, po czym ten drugi będąc już w polu karnym wstrzelił piłkę pod bramkę, gdzie za plecy obrony wbiegło dwóch piłkarzy, a jednym z nich był Ezequiel Ponce, który tylko wystawił stopę i piłka wpadła do siatki.

Drugą bramkę podopieczni Marinosa Ouzounidisa zdobyli w 58. minucie. Futbolówkę z prawego skrzydła dośrodkował Michalis Bakakis, a w polu karnym odegrał ja głową Mantalos i ostatecznie trafiła ona na linię pola karnego do Bakasetasa, który mocnym strzałem pokonał Filipa Manojlovicia. W 74. minucie bliski podwyższenia był Mantalos, ale trafił w słupek. W 84. minucie wynik podwyższył Viktor Klonaridis, który wymanewrował Luiza Gustavo Dominguesa i zza pola karnego uderzył w róg bramki Panioniosu. Chwilę później rozochocony Klonaridis trafił w słupek, a w doliczonym czasie gry ustalił wynik meczu.

15 Wrz 2018 - 19:30 | Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) | Widzowie: 10 433 Super League 2018/2019 | Kolejka 3
| Do przerwy: 1-0