Apollon – PAS 1:2

Apollon Smyrnis przegrał 1:2 z PAS Giannina w sobotnim meczu 3. kolejki Super League Souroti.

W 41. minucie goście wyszli na prowadzenie. Piłkę w pole karne zagrał Alexandros Nikolias, a w „szesnastce” doszedł do niej Jean-Baptiste Léo i próbował odegrać do kolegi, ale zablokowana futbolówka znów trafiła do niego i tym razem sprytnym uderzeniem trafił do bramki Apollonu.

W 60. minucie Léo efektownie przerzucił piłkę za plecy obrony wprost do Nikoliasa, który szybkim kopnięciem ubiegł interweniującego Huandersona i było 0:2. W 79. minucie gospodarzom udało się strzelić gola kontaktowego. W pole karne wdarł się Panagiotis Triadis i odegrał piłkę w stronę Hilala El-Helwe, który z kilku metrów przedłużył piłkę w stronę dalszego rogu bramki. Ostatnie minuty dla gości były nerwowe, bo drugą żółtą kartkę ujrzał Fabry Castro i Apollon zyskał nowe nadzieje. Ostatecznie nic się już jednak nie zmieniło.

15 Wrz 2018 - 18:00 | Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) | Widzowie: 837 Super League 2018/2019 | Kolejka 3
| Do przerwy: 0-1