PAS – Levadiakos 2:0

PAS Giannina wygrał 2:0 z Levadiakosem w pierwszym niedzielnym meczu 11. kolejki Super League Souroti.

„Ajaks Epiru” od początku kontrolował mecz. W 18. minucie Michalis Boukouvalas dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, a wbiegający na piąty metr Sandi Križman głową trafił do siatki Levadikosu. W 50. minucie gospodarze podwyższyli swoje skromne prowadzenie. Piłkę wstrzelił z prawej flanki Alexandros Apostolopoulos, a efektowną bramkę „nożycami” strzelił najlepszy na murawie Križman. W 80. minucie bliski strzelenia gola kontaktowego był Giorgos Zisopoulos, ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego trafiła w poprzeczkę.

25 Lis 2018 - 16:15 | Zosimades | Widzowie: 2 058 Super League 2018/2019 | Kolejka 11
| Do przerwy: 1-0