Levadiakos – PAOK 1:2

Levadiakos przegrał 1:2 z PAOK-iem Saloniki w ostatnim meczu 14. kolejki Super League Souroti.

PAOK otworzył wynik w 41. minucie spotkania. Léo Jabá zagrał piłkę do Aleksandara Prijovicia, który z obszaru pola karnego fantastycznym strzałem trafił w krótki róg tuż pod poprzeczką. Na 2:0 goście podwyższyli kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej połowy meczu. Diego Biseswar zdecydował się na indywidualną akcję, którą z wykończył z dystansu technicznym uderzeniem, którego Vladimir Bajić nie zdołał wybronić. W 75. minucie Levadiakos strzelił gola kontaktowego. Z kornera piłkę wstrzelił Marko Stanojević, a w niekonwencjonalny sposób pod poprzeczkę trafił Giorgos Zisopoulos.

17 Gru 2018 - 18:30 | Stadion Miejski Livadeias | Widzowie: 1 871 Super League 2018/2019 | Kolejka 14
| Do przerwy: 0-2