77'
77'
90'
90'

W 10. minucie piłkę z kornera dośrodkował Bruno Gama, a na pierwszym słupku futbolówka odbita od głowy jednego z zawodników poszybowała na drugą stronę bramki do Frana Véleza, który uderzeniem głową trafił w krótki róg. W 12. minucie było 2:0. Z dystansu strzelił Nicolas Diguiny, ale próbę tę wybronił Ögmundur Kristinsson, ale dobitka Buno Gamy w dalszy róg bramki okazała się skuteczna. W 20. minucie AEL zdobył gola kontaktowego. Nikola Stanković zagrał piłkę z osiemnastego metra do stojącego w polu karnym Marko Nunicia, który ładnie zwiódł defensora i ze spokojem umieścił futbolówkę w siatce. W 33. minucie Amr Warda zagrał piłkę z lewego skrzydła, a bierność defensywy gospodarzy w polu karnym wykorzystał Nunić i sprytnym strzałem wyrównał.

W 47. minucie Javier Matilla uderzył z rzutu wolnego, a piłka po kontakcie z Velezem trafiła w poprzeczkę. W 64. minucie po kornerze Matilli piłka ostatecznie trafiła do Nicolasa Diguiny, a ten skierował piłkę na słupek. W 74. minucie mający przewagę gospodarze stracili trzeciego gola. Piłkę zagraną z rzutu rożnego głową do siatki skierował Warda. W siódmej minucie doliczonego czasu gry piłkę zagraną przez Diguiny'ego zatrzymał ręką w polu karnym Jonathan Bustos, ale sędzia musiał skonsultować sytuację z wozem VAR. Ostatecznie analiza wykazała faul i grę wznowili gospodarze.