76'
76'
79'
79'

W 8. minucie po rzucie wolnym Novicy Maksimovicia piłkę trącił Giannis Maniatis i ta po kontakcie z bramkarzem trafiła w poprzeczkę. W 11. minucie Giannis Masouras podciął w polu karnym João Talochę, ale sędzia nie zareagował. Dopiero po chwili dostał informację z wozu VAR, że jednak coś się wydarzyło w "szesnastce" i po analizie podyktował rzut karny. Karę skutecznie wymierzył Giorgos Manousos. W 40. minucie Apostolos Vellios dostał piłkę na dwudziestym metrze i zdecydował się na strzał po ziemi, a bramkarz był nieco zasłonięty i nie zdołał wybronić tego strzału. W piątej minucie doliczonej do pierwszej odsłony Atromitos podwyższył na 3:0. Świetną długą piłkę w stronę pola karnego zagrał Charis Charisis, a Clarck N'Sikulu nie dał się wybić z równowagi i uderzył w długi róg bramki, a piłka po kontakcie ze słupkiem wpadła do siatki.

W 69. minucie gospodarze mieli już cztery bramki przewagi, a gola tym razem zdobył Javier Umbides, który z blisko 30 metrów pokonał Jérémy'ego Malherbe.