85'
85'
90' +3
90' +3

W 27. minucie gospodarze przeprowadzili koronkową akcję która zakończyła się golem. W polu karnym piłka trafiła do Leke Jamesa, który ładnie zwiódł obrońcę i podał ją do Fredrika Aursnesa, a ten wyłożył futbolówkę do Magnusa Wolffa Eikrema, który precyzyjnym strzałem otworzył wynik konfrontacji. W 32. minucie tragiczny w skutkach błąd popełnil Julian Cuesta, który źle wprowadził piłkę do gry i ta stałą się łupem drużyny z Molde, Chwilę po przejęciu piłki i serii prób blokowania ataku gospodarzy, ostatecznie do siatki Arisu trafił Eirik Hestad.

W drugiej połowie Aris nie miał argumentów do zmiany wyniku, a dodatkowo od 64. minuty musiał grać w osłabieniu, bo czerwoną kartką za ciągnięcie za koszulkę Jamesa ukarany został Fran Vélez. W 87. minucie podopiecznych Savvasa Pantelidisa dobił Martin Ellingsen, który uderzeniem zza pola karnego pokonał Cuestę.

Bramka 1:0 27'
Asystent: Aursnes