74'
75'
75'
90' +1

W 3. minucie krosowe podanie z prawego skrzydła wykończył strzałem z ostrego kąta Mathieu Valbuena, ale Bernd Leno wybronił próbę Francuza. Minutę później centrę Valbueny z bliska wykończył strzałem głową Giorgos Masouras, ale piłka wyszła tuż nad poprzeczką. W 20. minucie po całkiem składnie rozegranym ataku i podaniu Gabriela Martinelliego na bramkę Olympiakosu strzelił z kilku metrów Alexandre Lacazette, ale piłka z dużą siłą wyszła tuż obok bramki. W 28. minucie z rzutu wolnego na bramkę gospodarzy strzelił Granit Xhaka, a piłka po rykoszecie bliska była zaskoczenia Jose Sa, ale ostatecznie golkiper złapał ją.

W 74. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Valbuena, a Leno zatrzymał piłkę, choć ta odskoczyła mu i musiał blokować ją z narażeniem zdrowia. W 81. minucie goście z Londynu strzelili gola na wagę zwycięstwa. Piłka w polu karnym trafiła do Bukayo Saki, a ten wyłożył ją do wybiegającego przed bramkę Lacazette'a, który z bliska trafił do siatki. W 85. minucie Lacazette wykończył kontrę groźnym uderzeniem z piętnastu metrów, ale Sa ładnie sparował piłkę na róg. Kilkadziesiąt sekund później po kornerze w poprzeczkę trafił Sokratis Papastathopoulos.