Andreas Bouchalakis ładnie przymierzył z trzydziestu metrów, ale piłkę pewnie chwycił Fabiano.
Mady Camara
24'
Camara
Mady Camara zdecydował się na strzał z dystansu, ale jego potężną bombę odbił Fabiano.
26' Żółta kartka
Gomes
Ahmed Hassan
36'
Hassan
Mathieu Valbuena wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a Ahmed Hassan głową uderzył tuż nad poprzeczką
42' Żółta kartka
Lüftner
44' Żółta kartka
Schodzi:Fortounis
69' Żółta kartka
Lecjaks
Mathieu Valbuena
Bramka (rzut karny) 1:0 69'
Valbuena
W 68. minucie w pole karne wpadli walcząc o piłkę Jan Lecjaks i Lazar Ranđelović. Ten pierwszy padł na murawę i zgarnął piłkę rękami, za co sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" pewnie egzekwował Mathieu Valbuena.
Zmiany 76'
Wchodzi:M'Vila
Schodzi:Hassan
77'
El Arabi
Lazar Ranđelović zagrał piłkę z prawego skrzydła do wbiegającego pod bramkę Youssefa El Arabi, ale Marokańczyk uderzył nad spojeniem słupka i poprzeczki.
80'
El Arabi
Doskonałą piłkę z prawej flanki zagrał Mathieu Valbuena, a Youssef El Arabi uderzył ją głową w dalszy róg bramki, ale Fabiano doskonałą interwencją uchronił Omonię od straty bramki.
81' Zmiany
Wchodzi:Asante
Schodzi:Papoulis
87' Zmiany
Wchodzi:Loizou
Schodzi:Bauthéac
90'
Valbuena
Mathieu Valbuena pięknie uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Fabiano zdołał wybić piłkę poza boisko.
Bramka 2:0 90' +2'
El Arabi
Asysta: Bouchalakis
Youssef El Arabi doskonale zwiódł przed polem karnym rywala i precyzyjnym strzałem trafił w dolny róg bramki.