80'
81'
81'
Sędzia: Felix Brych
10' 0:1 Bramka (rzut karny)
Otávio
W 7. minucie po rzucie rożnym piłka w polu karnym trafiła w rękę Jose Holebasa. Ale o tym sędziego poinformował asystent z wozu VAR. Po dwóch minutach analiz ostatecznie podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów nie do obrony strzelił Otavio.
15'
Masouras
Giorgos Masouras wyszedł do świetnego długiego podania z głębi pola i znalazł się w sytuacji sam na sam, ale w kluczowym momencie nie trafił dobrze w piłkę i ta wyszła nad bramką.
27' Żółta kartka
Semedo
62'
Vrousai
Marios Vrousai ładnie uderzył zza pola karnego, ale piłkę pewnie chwycił Diogo Costa.
63' Zmiany
Wchodzi:Díaz
Schodzi:Anderson
64' Zmiany
Wchodzi:Uribe
Schodzi:Baró
Żółta kartka 70'
Rafinha
72' Zmiany
Wchodzi:Corona
Schodzi:Mário
El Arbi Hillel Soudani
Zmiany 73'
Wchodzi:Soudani
Schodzi:Vrousai
75' Żółta kartka
Díaz
77' 0:2 Bramka
Uribe
Odbita przez defensora gospodarzy piłka trafiła na szesnasty metr, z którego potężnie uderzył Mateus Uribe, a piłka po rękach Jose Sa wpadłą do bramki.
2 Żółte > Czerwona kartka 79'
Semedo
Ruben Semedo podciął wychodzącego na czystą pozycję Luisa Díaza, za co został ukarany drugą żółtą kartką.
79' Zmiany
Wchodzi:Sarr
Schodzi:Otávio
80' Zmiany
Wchodzi:Evanilson
Schodzi:Martínez
Ousseynou Ba
Zmiany 81'
Wchodzi:Ba
Schodzi:El Arabi
90'
Olympiakos przegrał, ale zapewnił sobie trzecie miejsce w grupie i awans do fazy pucharowej Ligi Europy.