86'
86'
3'
Rodri
Rodri potężnie uderzył zza pola karnego, ale piłka poszła w środek bramki, gdzie pewnie zblokował ją José Sá.
9'
Foden
Phil Foden przedarł się w polu karnym i z ostrego kąta strzelił na bramkę, ale José Sá odbił futbolówkę.
31'
Jesus
Lewą stroną w pole karne wpadł Gabriel Jesus, ale jego dobre uderzenie wybronił nogą José Sá.
36' 0:1 Bramka
Foden
Asystent: Sterling
Gabriel Jesus zagrał piłkę w pole karne do Raheema Sterlinga, a ten pięta odegrał ją do Phila Fodena, który bez namysłu strzelił nie do obrony.
Żółta kartka 39'
Rafinha
39' Żółta kartka
Sterling
44'
Sterling
Raheem Sterling ładnie technicznie uderzył zza pola karnego w długi róg bramki, ale José Sá znów zdołał odbić futbolówkę.
45' +1'
Sterling
Raheem Sterling uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, a zmierzającą pod poprzeczkę piłkę wybił José Sá.
54' Żółta kartka
Rúben Dias
61'
Cancelo
Wybitą po kornerze piłkę przyjął przed polem karnym João Cancelo i mocnym strzałem starał się pokonać José Sá, ale ten skoncentrowany wybronił to uderzenie.
64'
Cancelo
João Cancelo po raz drugi starał się pokonać José Sá. Tym razem po składnej akcji, ale mimo sytuacji sam na sam nie udało mu się zaskoczyć golkipera Olympiakosu.