84'
84'
85'
85'

W 9. minucie Mathieu Valbuena uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w sam środek bramki, gdzie futbolówkę pewnie chwycił Rui Patrício. W 23. minucie Mady Camara oddał celny strzał, ale golkiper gości nie miał problemu ze złapaniem piłki. W 28. minucie Ruben Semedo tuż przed linią pola karnego trącił wychodzącego na czysta pozycję Diogo Jotę i za ten faul sędzia ukarał stopera Olympiakosu czerwoną kartką.

W 54. minucie Camara zagrał piłkę w pole karne do Guilherme, a ten z linii końcowej boiska podał ją do Youssefa El Arabi, który miał przed sobą praktycznie pusta bramkę, co zresztą wykorzystał dając Olympiakosowi prowadzenie. W 59. minucie Raúl Jiménez wpadł w pole karne, ale piłka po jego mocnym strzale z ostrego kata trafiła w twarz Jose Sa. W 67. minucie goście z Wolverhampton wyrównali, a bramkę z rzutu wolnego pośredniego strzelił Pedro Neto. W 73. minucie drugą próbę miał Jiménez i tym razem uderzył na bramkę głową, ale Sa nie dał się zaskoczyć. W 80. minucie bramkarz Olympiakosu wybronił kąśliwie uderzenie w krótki róg Neto.

8' Żółta kartka
Schodzi:Masouras
38' Żółta kartka
Asystent: Guilherme
67' 1:1 Bramka
Neto
Asystent: Moutinho
Kostas Fortounis
Zmiany 73'
Wchodzi:Fortounis
Schodzi:El Arabi
79' Zmiany
Schodzi:Valbuena
85' Zmiany
Wchodzi:Dendoncker
Schodzi:Moutinho
José Sá
Żółta kartka 90'
90' +1' Żółta kartka