Pol Lirola
63'
63'
1'
Pressing na połowi PAOK-ou przyniósł gospodarzom groźną sytuację, bo piłka trafiła do Cédrica Bakambu, którego strzał z obszaru pola karnego wybronił jednak Alexandros Paschalakis.
Bramka 1:0 13'
Gerson
Asystent: Dimitri Payet
Doskonałym długim podaniem popisał się Dimitri Payet. Piłkę na granicy pola karnego przyjął stojący w linii z obroną Gerson, po czym uderzył w róg bramki.
30'
Po szybkiej kontrze piłkę na prawej stronie pola karnego przyjął Cengiz Ünder, który strzelił na bramkę, ale Alexandros Paschalakis wyczuł sytuację, wyszedł z bramki i zablokował strzał Turka.
Bramka 2:0 45'
Asystent: Cengiz Ünder
Cengiz Ünder wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, a Dimitri Payet oddał przepiękny strzał z dystansu, po którym piłka trafiła w okienko bramki.
Wchodzi:Bamba Dieng
Schodzi:Cédric Bakambu
Wchodzi:Omar El Kaddouri
Schodzi:Theocharis Tsingaras
48' 2:1 Bramka
Asystent: Andrija Živković
Tym razem piłkarze PAOK-u zagrali pressingiem i przyniosło im to gola kontaktowego. Piłkę wyrwał rywalom Omar El Kaddouri i zagrał do Andriji Živkovicia, który piętą odegrał ją z powrotem do Marokańczyka, a ten ładnym uderzeniem trafił pod poprzeczkę.
58'
Chuba Akpom
Douglas Augusto zagrał futbolówkę do Chuby Akpoma, który znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Steve Mandanda skutecznie skrócił kąt i piłka po strzale napastnika salonickiego klubu wyszła obok słupka.
Schodzi:Sead Kolašinac
73' Żółta kartka
74'
W ciągu kilkunastu sekund Alexandros Paschalakis obronił trzy strzały. Najpierw wybronił strzał z kilkunastu metrów Dimitria Payeta, a następnie po kornerze zablokował strzał Matteo Guendouziego i Williama Saliby.
75' Zmiany
Wchodzi:Antonio Čolak
Schodzi:Chuba Akpom
75' Zmiany
Wchodzi:Alexandru Mitriţă
Schodzi:Diego Biseswar
Żółta kartka 76'
Gerson
78'
Cengiz Ünder przebojem wdarł się w pole karne i strzelił z ostrego kąta, ale Alexandros Pschalakis wybronił to uderzenie.
84'
Żółta kartką ukarany został trener gospodarzy Jorge Sampaoli.
Żółta kartka 90'
Boubacar Kamara
2 Żółte > Czerwona kartka 90' +4'
Gerson
Żółta kartka 90' +4'
Bamba Dieng
90' +4' Żółta kartka