81'
81'
86'
86'

W 42. minucie z linii pola karnego uderzył na bramkę Jorge Díaz, ale strzał ten wybronił Athanasios Garavelis. Jednak do piłki dopadł jeszcze Anthony Mounier i skutecznie dobił piłkę do bramki.

W 52. minucie Rasmus Sjöstedt zahaczył na granicy pola karnego Joaquina Torresa co początkowo zostało odgwizdane jako rzut karny. Jednak sędzia zdecydował się na analizę VAR i ostatecznie goście rozpoczęli grę od rzutu wolnego. W 62. minucie po ładnej akcji gospodarzy Juan Álvarez trafił w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry zrobiło się nerwowo, a efektem tego było wykluczenie z gry napastnika gospodarzy Jorge Diaza i napastnika gości Vasilisa Mantzisa. Zaś chwilę po tych wykluczeniach goście strzelili gola na 1:1. Z rzutu wolnego piłkę wstrzelił w pole karne Juan Muñiz, a pod bramką ostatecznie trafiła ona do Stergiosa Dimopoulosa, który z bliska trafił do siatki.

Tzanakakis
65' Zmiany
Wchodzi:Cases
Schodzi:Ferrari
72' Zmiany
Wchodzi:Lyratzis
Schodzi:Dentakis
Aymen Tahar
Zmiany 74'
Wchodzi:Tahar
Schodzi:Álvarez
78' Zmiany
Schodzi:Mounier
90' +2' Żółta kartka
Cases
Jorge Díaz
Czerwona kartka 90' +2'
Díaz
90' +5' Czerwona kartka