90'+6'
club logo club logo
45'
90'

W 42. minucie z linii pola karnego uderzył na bramkę Jorge Díaz, ale strzał ten wybronił Athanasios Garavelis. Jednak do piłki dopadł jeszcze Anthony Mounier i skutecznie dobił piłkę do bramki.

W 52. minucie Rasmus Sjöstedt zahaczył na granicy pola karnego Joaquina Torresa co początkowo zostało odgwizdane jako rzut karny. Jednak sędzia zdecydował się na analizę VAR i ostatecznie goście rozpoczęli grę od rzutu wolnego. W 62. minucie po ładnej akcji gospodarzy Juan Álvarez trafił w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry zrobiło się nerwowo, a efektem tego było wykluczenie z gry napastnika gospodarzy Jorge Diaza i napastnika gości Vasilisa Mantzisa. Zaś chwilę po tych wykluczeniach goście strzelili gola na 1:1. Z rzutu wolnego piłkę wstrzelił w pole karne Juan Muñiz, a pod bramką ostatecznie trafiła ona do Stergiosa Dimopoulosa, który z bliska trafił do siatki.

19'
45'
90'
+2
Czerwona kartka
90'
+2
90'

Żółta kartka 45'
65' Zmiany
Wchodzi:Nacho Cases
Schodzi:Franco Ferrari
72' Zmiany
Wchodzi:Lefteris Lyratzis
Schodzi:Antonis Dentakis
Aymen Tahar
Zmiany 74'
Wchodzi:Aymen Tahar
Schodzi:Juan Álvarez
78' Zmiany
Schodzi:Anthony Mounier
90' +2' Żółta kartka
Nacho Cases
Jorge Díaz
Czerwona kartka 90' +2'
Jorge Díaz
90' +5' Czerwona kartka
90' +6' 1:1 Bramka