86'
13' 0:1 Bramka
Levi García
Asystent: Milad Mohammadi
Sergi Araujo zagrał piłkę na lewe skrzydło do Milada Mohammadiego, który wstrzelił ją pod bramkę, gdzie w powietrzu zawisł Levi Garcia i uderzeniem głową trafił do siatki gospodarzy.
Levi García
Żółta kartka 26'
26' 0:2 Bramka
Asystent: Petros Mantalos
Petros Mantalos dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a w polu karnym najlepiej wyczuł centrę Ognjen Vranješ, który głową pokonał Diego Rodrigueza.
38' Żółta kartka
39'
Javier Mendoa ładnie przymierzył z rzutu wolnego, ale zmierzającą w okienko bramki piłkę efektownie złapał Cican Stanković.
40'
Piłkę zagraną z kornera uderzył głową Branko Vrgoč, ale z linii bramkowej wybił ją Cican Stanković.
Żółta kartka 50'
56' Żółta kartka
Bramka 1:2 58'
Asystent: Hélder Barbosa
Hélder Barbosa dograł piłkę w pole karne do stojącego tyłem do bramki Nikosa Vrgosa, ale napastnik gospodarzy umiejętnie obrócił się i strzałem po ziemi pokonał Cicana Stankovicia.
67' Zmiany
Schodzi:Fabien Antunes
75' Zmiany
Wchodzi:Karim Ansarifard
Schodzi:Sergio Araujo
Karim Ansarifard
76' Zmiany
Wchodzi:Ehsan Hajsafi
Schodzi:Petros Mantalos
83' 1:3 Bramka
Karim Ansarifard strzelił na bramkę, ale Nikos Melisas obronił to uderzenie. Jednak piłka trafiła do Stevena Zubera, który miał przed sobą golkipera na kolanach i tym samym nie dał mu szansa na obronę.