63'
85'
85'
Bramka (rzut karny) 1:0 5'
Do piłki zagranej z głębi pola za linie obrony wyszedł Diego Biseswar, ale po minięciu bramkarza nie miał pozycji na strzał i wycofał piłkę do Lucasa Taylora, którego potrącił Jordy Tutuarima. Za to przewinieni sędzia podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Stefan Schwab i trafił w róg bramki.
14' 1:1 Bramka
Asystent: Nicolás Martínez
Nicolás Martínez z dwudziestego metra wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie walkę o piłkę z Lucasem Taylorem wygrał Giorgos Pamlidis, a następne uderzeniem głową uprzedził interwencję Alexandrosa Paschalakisa.
28' Żółta kartka
Żółta kartka 31'
Bramka nieuznana 54'
Piłkę wstrzeloną z dystansu musnął głową Karol Świderski, a do siatki z bliska trafił Omar El Kaddouri. Niestety dla gospodarzy w momencie dotknięcia piłki przez Polaka Marokańczyk był na pozycji spalonej i gol po weryfikacji VAR nie został uznany.
62' Zmiany
Wchodzi:Antonis Dentakis
Schodzi:Christos Lisgaras
Antonis Dentakis
63' Zmiany
Wchodzi:Florentin Matei
Schodzi:Nicolás Martínez
Bramka 2:1 66'
Asystent: Omar El Kaddouri
Diego Biseswar zagrał piłkę w stronę pola karnego do Omara El Kaddouriego, który z doskonałym wyczuciem dograł futbolówkę do Karola Świderskiego, a ten wpadł w szesnastkę i strzelił w długi róg bramki.
69' Żółta kartka
71' Żółta kartka
Bramka 3:1 72'
Asystent: Andrija Živković
Andrija Živković z lewego skrzydła zagrał piłkę z rzutu wolnego, a mocnym uderzeniem głową do siatki trafił Giannis Michailidis.
Schodzi:Stefan Schwab
77' Zmiany
Schodzi:Diego Biseswar
85' Zmiany
Wchodzi:Abiola Dauda
Schodzi:Nikos Ioannidis
Abiola Dauda
85' Zmiany
Wchodzi:Wajdi Sahli
Schodzi:Sotiris Tsiloulis
Bramka (rzut karny) 4:1 90' +4'
Rzut karny wywalczył Chuba Akpom, a wynik zamknął strzałem z jedenastego metra Douglas Augusto.