Mady Camara
16
18
29

W 9. minucie Nikos Tsoukalos przyjął piłkę kilka metrów od pola karnego, po czym zwiódł obrońcę i uderzył po ziemi w stronę bramki. Golkiper Olympiakosu Lefteris Choutesiotisnie wiedzieć czemu nie złapał futbolówki, a ta odbita od jego rąk wpadła do bramki. Trzy minuty później drużyna z Pireusu wyrównała. Z lewego skrzydła piłkę wstrzelił Franco Soldano, a na jedenastym metrze przyjął ją Gil Dias i precyzyjnym strzałem pokonał Bojana Šaranova. W 31. minucie Piti wstrzelił piłkę z lewego skrzydła, a pod bramką próbujący wybić piłkę Andreas Bouchalakis skierował ja do własnej siatki. W 51. minucie Mady Camara prostopadłą piłką uruchomił Giorgosa Masourasa, który odegrał ją zza linii końcowej boiska do Franco Soldano, który strzałem po ziemi trafił do bramki gospodarzy, a sędzia uznał to trafienie. W 61. minucie Camara przerzucił piłkę nad rywalem, a Soldano głową przedłużył ją do wychodzącego na czystą pozycję Ahmeda Hassana, który mając przed sobą tylko bramkarza nie zmarnował okazji. Radość przyjezdnych z prowadzenia nie trwałą długo, bo tuż po wznowieniu meczu podopieczni Makisa Chavosa wyrównali. Stavros Vasilantonopoulos zagrał piłkę z prawej strony pola karnego, a bierność defensywy wykorzystał Tsoukalos i trafił w róg bramki.

Bramka 1:0 9'
12' 1:1 Bramka
Gil Dias
Asystent: Franco Soldano
30' Żółta kartka
Bramka (samobójcza) 2:1 31'
Stavros Vasilantonopoulos
Wchodzi:Stavros Vasilantonopoulos
Schodzi:Mark Asigba
51' 2:2 Bramka
Asystent: Giorgos Masouras
54' Żółta kartka
Gil Dias
61' 2:3 Bramka
Bramka 3:3 62'
Asystent: Stavros Vasilantonopoulos
66' Zmiany
Schodzi:Nikos Tsoukalos
73' Zmiany
Wchodzi:Leonardo Koutris
Schodzi:Gil Dias
Leonardo Koutris
Żółta kartka 75'
90' Zmiany
Wchodzi:Alexandros Voilis
Schodzi:Franco Soldano
90' +1' Żółta kartka