Puchar Grecji

2018-2019
Finał
1/2
1/4
1/8
Faza grupowa
III etap
II etap
I etap
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 11 maja 2019 19:30
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
11 maja 2019 19:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAOK
1
0
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 3 Kwi 2019 20:30
AEK Ateny
2 0
PAS Lamia 1964
3 Kwi 2019 20:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Lamia
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 25 Kwi 2019 17:00
PAS Lamia 1964
0 4
AEK Ateny
25 Kwi 2019 17:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
4
AEK
| Dwumecz 0:6 | Awans AEK Ateny
Toumba 3 Kwi 2019 18:00
PAOK Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
3 Kwi 2019 18:00
Toumba
PAOK
2
0
Asteras
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 25 Kwi 2019 15:00
Asteras Tripolis
0 0
PAOK Saloniki
25 Kwi 2019 15:00
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
PAOK
| Dwumecz 0:2 | Awans PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri 7 Lut 2019 18:30
Atromitos Peristeri
0 1
AEK Ateny
7 Lut 2019 18:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 26 Lut 2019 18:30
AEK Ateny
3 0
Atromitos Peristeri
26 Lut 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Atromitos
| Dwumecz 4:0 | Awans AEK Ateny
Pankritio Stadion 7 Lut 2019 16:00
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Asteras Tripolis
7 Lut 2019 16:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
Asteras
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 27 Lut 2019 16:15
Asteras Tripolis
4 1
GS Ergotelis Heraklion
27 Lut 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
4
1
Ergotelis
| Dwumecz 5:1 | Awans Asteras Tripolis
Stadion Nea Smyrnis 6 Lut 2019 18:00
Panionios GSS
2 1
PAOK Saloniki
6 Lut 2019 18:00
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
PAOK
Toumba 27 Lut 2019 18:30
PAOK Saloniki
4 2
Panionios GSS
27 Lut 2019 18:30
Toumba
PAOK
4
2
Panionios
Dogrywka | Dwumecz 5:4 | Awans PAOK Saloniki
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 6 Lut 2019 16:00
PAS Lamia 1964
3 3
Olympiakos Pireus
6 Lut 2019 16:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
3
3
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 28 Lut 2019 18:30
Olympiakos Pireus
0 1
PAS Lamia 1964
28 Lut 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
Lamia
| Dwumecz 3:4 | Awans PAS Lamia 1964
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 10 Sty 2019 18:30
PAS Lamia 1964
1 0
Panathinaikos Ateny
10 Sty 2019 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
0
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 24 Sty 2019 18:30
Panathinaikos Ateny
1 0
PAS Lamia 1964
24 Sty 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Lamia
Rzuty karne 2-4 | Dwumecz 1:1 | Awans PAS Lamia 1964
Xanthi FC Arena 8 Sty 2019 16:15
AO Xanthi
0 0
Olympiakos Pireus
8 Sty 2019 16:15
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 23 Sty 2019 18:30
Olympiakos Pireus
3 1
AO Xanthi
23 Sty 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Xanthi
| Dwumecz 3:1 | Awans Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa 8 Sty 2019 16:00
Panachaiki 1891
2 1
PAOK Saloniki
8 Sty 2019 16:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
PAOK
Toumba 22 Sty 2019 18:30
PAOK Saloniki
5 0
Panachaiki 1891
22 Sty 2019 18:30
Toumba
PAOK
5
0
Panachaiki
| Dwumecz 6:2 | Awans PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 9 Sty 2019 14:00
Apollon Smyrnis
0 3
Atromitos Peristeri
9 Sty 2019 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
3
Atromitos
Stadion Miejski Peristeri 23 Sty 2019 14:00
Atromitos Peristeri
2 1
Apollon Smyrnis
23 Sty 2019 14:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Apollon
| Dwumecz 5:1 | Awans Atromitos Peristeri
Pankritio Stadion 8 Sty 2019 16:00
GS Ergotelis Heraklion
1 1
OFI 1925
8 Sty 2019 16:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
OFI
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 24 Sty 2019 16:15
OFI 1925
1 1
GS Ergotelis Heraklion
24 Sty 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Ergotelis
Rzuty karne 3-4 | Dwumecz 2:2 | Awans Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Perivolion 9 Sty 2019 18:30
PAE Chania
1 1
AEK Ateny
9 Sty 2019 18:30
Stadion Miejski Perivolion
Chania
1
1
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 23 Sty 2019 16:15
AEK Ateny
5 0
PAE Chania
23 Sty 2019 16:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
5
0
Chania
| Dwumecz 6:1 | Awans AEK Ateny
AEL FC Arena 9 Sty 2019 16:15
AEL
3 2
Asteras Tripolis
9 Sty 2019 16:15
AEL FC Arena
AEL
3
2
Asteras
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 23 Sty 2019 16:15
Asteras Tripolis
5 3
AEL
23 Sty 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
5
3
AEL
| Dwumecz 7:6 | Awans Asteras Tripolis
Zosimades 8 Sty 2019 14:00
PAS Giannina
1 1
Panionios GSS
8 Sty 2019 14:00
Zosimades
PAS
1
1
Panionios
Stadion Nea Smyrnis 22 Sty 2019 14:00
Panionios GSS
2 0
PAS Giannina
22 Sty 2019 14:00
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
PAS
| Dwumecz 3:1 | Awans Panionios GSS
Grupa 1
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
p z z
3
2
0
1
15
3
12
6
2
z z p
3
2
0
1
7
3
4
6
3
z p z
3
2
0
1
6
6
0
6
4
p p p
3
0
0
3
0
16
-16
0
Grupa 2
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z
3
3
0
0
9
2
7
9
2
p r z
3
1
1
1
9
3
6
4
3
z r p
3
1
1
1
7
5
2
4
4
p p p
3
0
0
3
1
16
-15
0
Grupa 3
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z
3
2
1
0
5
3
2
7
2
z r p
3
1
1
1
3
2
1
4
3
p r r
3
0
2
1
0
1
-1
2
4
p r r
3
0
2
1
2
4
-2
2
Grupa 4
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z z
3
2
1
0
9
2
7
7
2
r p z
3
1
1
1
5
5
0
4
3
r z p
3
1
1
1
5
5
0
4
4
r p p
3
0
1
2
2
9
-7
1
Grupa 5
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z
3
3
0
0
5
1
4
9
2
z p z
3
2
0
1
3
3
0
6
3
p z p
3
1
0
2
5
3
2
3
4
p p p
3
0
0
3
1
7
-6
0
Grupa 6
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z
3
3
0
0
7
1
6
9
2
p z r
3
1
1
1
7
3
4
4
3
r p r
3
0
2
1
2
3
-1
2
4
r p p
3
0
1
2
1
10
-9
1
Grupa 7
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z z
3
2
1
0
6
0
6
7
2
r z p
3
1
1
1
1
1
0
4
3
z p p
3
1
0
2
1
4
-3
3
4
p p z
3
1
0
2
1
4
-3
3
Grupa 8
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z
3
3
0
0
8
1
7
9
2
p z z
3
2
0
1
8
3
5
6
3
z p p
3
1
0
2
1
8
-7
3
4
p p p
3
0
0
3
2
7
-5
0
Kolejka 1
Stadion Miejski Paralimniou 25 Wrz 2018 15:30
PS Apollon Paralimniou
1 1
AO Trikala
25 Wrz 2018 15:30
Stadion Miejski Paralimniou
Paralimniou
1
1
Trikala
Pankritio Stadion 25 Wrz 2018 15:30
OF Ierapetras
0 2
PAE Chania
25 Wrz 2018 15:30
Pankritio Stadion
OF Ierapetras
0
2
Chania
Stadion Miejski Neapolis 25 Wrz 2018 15:30
Volos NFC
5 1
Apollon Larisas
25 Wrz 2018 15:30
Stadion Miejski Neapolis
Volos
5
1
Apollon Larisas
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 25 Wrz 2018 18:00
Asteras Tripolis
2 1
Apollon Smyrnis
25 Wrz 2018 18:00
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Apollon
Stadion Miejski Peristeri 25 Wrz 2018 20:30
Atromitos Peristeri
1 2
PAS Giannina
25 Wrz 2018 20:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
PAS
Xanthi FC Arena 26 Wrz 2018 15:30
AO Xanthi
0 0
OFI 1925
26 Wrz 2018 15:30
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
OFI
Stadion Miejski Spaton im. Dimitrisa Dimitriou 26 Wrz 2018 15:30
PAO Aittitos Spaton
1 1
GS Ergotelis Heraklion
26 Wrz 2018 15:30
Stadion Miejski Spaton im. Dimitrisa Dimitriou
Aittitos Spaton
1
1
Ergotelis
Stadion im. Pantelisa Magoulasa 26 Wrz 2018 18:00
Niki Volou
0 1
AOK Kerkyra
26 Wrz 2018 18:00
Stadion im. Pantelisa Magoulasa
Niki
0
1
Kerkyra
Toumba 26 Wrz 2018 18:00
PAOK Saloniki
1 1
Aris Saloniki
26 Wrz 2018 18:00
Toumba
PAOK
1
1
Aris
Pankritio Stadion 27 Wrz 2018 15:30
PASA Irodotos
0 1
Apollon Pontou
27 Wrz 2018 15:30
Pankritio Stadion
Irodotos
0
1
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena 27 Wrz 2018 15:30
AMPS Aris Avatou
0 1
Panachaiki 1891
27 Wrz 2018 15:30
Xanthi FC Arena
Aris Avatou
0
1
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 27 Wrz 2018 20:30
Olympiakos Pireus
1 0
APO Levadiakos
27 Wrz 2018 20:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Levadiakos
Miejski Stadion Kallitheas im. Grigorisa Labrakisa 28 Wrz 2018 17:00
AEK Ateny
2 1
PAS Lamia 1964
28 Wrz 2018 17:00
Miejski Stadion Kallitheas im. Grigorisa Labrakisa
AEK
2
1
Lamia
Stadion Panaitolikou 2 Paź 2018 16:30
Panaitolikos GFS
0 1
Panathinaikos Ateny
2 Paź 2018 16:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
PAO
Stadion Miejski Kamariou 3 Paź 2018 15:30
AS Thyella Kamariou
0 3
AE Iraklis 1908
3 Paź 2018 15:30
Stadion Miejski Kamariou
Thyella Kamariou
0
3
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis 3 Paź 2018 16:30
Panionios GSS
2 0
AEL
3 Paź 2018 16:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
AEL
Kolejka 2
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 30 Paź 2018 14:00
OFI 1925
3 0
Niki Volou
30 Paź 2018 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Niki
AEL FC Arena 30 Paź 2018 16:15
AEL
4 1
PASA Irodotos
30 Paź 2018 16:15
AEL FC Arena
AEL
4
1
Irodotos
Stadion Miejski Livadeias 30 Paź 2018 16:15
APO Levadiakos
4 0
AMPS Aris Avatou
30 Paź 2018 16:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
4
0
Aris Avatou
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 30 Paź 2018 18:30
PAS Lamia 1964
1 1
Volos NFC
30 Paź 2018 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
Volos
Stadion Apollona Kalamarias 31 Paź 2018 14:00
Apollon Pontou
0 4
Panionios GSS
31 Paź 2018 14:00
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
4
Panionios
Stadion Miejski Perivolion 31 Paź 2018 14:00
PAE Chania
0 0
Panaitolikos GFS
31 Paź 2018 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
0
0
Panaitolikos
Stadion Filippoupolis 31 Paź 2018 14:00
Apollon Larisas
0 4
AEK Ateny
31 Paź 2018 14:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
0
4
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 31 Paź 2018 16:15
Aris Saloniki
2 1
PAO Aittitos Spaton
31 Paź 2018 16:15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Aittitos Spaton
Stadion Narodowy Kaftanzoglio 31 Paź 2018 16:15
AE Iraklis 1908
1 6
Atromitos Peristeri
31 Paź 2018 16:15
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
6
Atromitos
Stadion Miejski Trikalon 31 Paź 2018 18:30
AO Trikala
0 1
Asteras Tripolis
31 Paź 2018 18:30
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
1
Asteras
Stadion Miejski Kerkyras 1 Lis 2018 14:00
AOK Kerkyra
0 1
AO Xanthi
1 Lis 2018 14:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 1 Lis 2018 14:00
Apollon Smyrnis
5 0
PS Apollon Paralimniou
1 Lis 2018 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
5
0
Paralimniou
Stadion Pampeloponnisiako 1 Lis 2018 16:15
Panachaiki 1891
0 2
Olympiakos Pireus
1 Lis 2018 16:15
Stadion Pampeloponnisiako
Panachaiki
0
2
Olympiakos
Zosimades 1 Lis 2018 18:30
PAS Giannina
5 0
AS Thyella Kamariou
1 Lis 2018 18:30
Zosimades
PAS
5
0
Thyella Kamariou
Pankritio Stadion 14 Lis 2018 14:00
GS Ergotelis Heraklion
1 2
PAOK Saloniki
14 Lis 2018 14:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
2
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 5 Gru 2018 16:00
Panathinaikos Ateny
2 2
OF Ierapetras
5 Gru 2018 16:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
2
OF Ierapetras
Kolejka 3
Stadion Miejski Neas Alikarnassou 18 Gru 2018 14:00
PASA Irodotos
1 2
Panionios GSS
18 Gru 2018 14:00
Stadion Miejski Neas Alikarnassou
Irodotos
1
2
Panionios
Pankritio Stadion 18 Gru 2018 14:00
OF Ierapetras
0 0
Panaitolikos GFS
18 Gru 2018 14:00
Pankritio Stadion
OF Ierapetras
0
0
Panaitolikos
Stadion Miejski Serron 18 Gru 2018 16:15
PS Apollon Paralimniou
0 4
Asteras Tripolis
18 Gru 2018 16:15
Stadion Miejski Serron
Paralimniou
0
4
Asteras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio 18 Gru 2018 18:30
AE Iraklis 1908
2 0
PAS Giannina
18 Gru 2018 18:30
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
PAS
Panthessaliko 19 Gru 2018 14:00
Niki Volou
1 0
AO Xanthi
19 Gru 2018 14:00
Panthessaliko
Niki
1
0
Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras 19 Gru 2018 14:00
AOK Kerkyra
0 3
OFI 1925
19 Gru 2018 14:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
3
OFI
Xanthi FC Arena 19 Gru 2018 14:00
AMPS Aris Avatou
1 2
Olympiakos Pireus
19 Gru 2018 14:00
Xanthi FC Arena
Aris Avatou
1
2
Olympiakos
Stadion Miejski Perivolion 19 Gru 2018 14:30
PAE Chania
1 2
Panathinaikos Ateny
19 Gru 2018 14:30
Stadion Miejski Perivolion
Chania
1
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 19 Gru 2018 16:15
AS Thyella Kamariou
0 8
Atromitos Peristeri
19 Gru 2018 16:15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Thyella Kamariou
0
8
Atromitos
Stadion Miejski Trikalon 20 Gru 2018 14:00
AO Trikala
1 1
Apollon Smyrnis
20 Gru 2018 14:00
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
1
Apollon
Stadion Miejski Neapolis 20 Gru 2018 14:00
Volos NFC
1 3
AEK Ateny
20 Gru 2018 14:00
Stadion Miejski Neapolis
Volos
1
3
AEK
Stadion Filippoupolis 20 Gru 2018 14:00
Apollon Larisas
0 7
PAS Lamia 1964
20 Gru 2018 14:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
0
7
Lamia
Stadion Miejski Spaton im. Dimitrisa Dimitriou 20 Gru 2018 16:15
PAO Aittitos Spaton
0 6
PAOK Saloniki
20 Gru 2018 16:15
Stadion Miejski Spaton im. Dimitrisa Dimitriou
Aittitos Spaton
0
6
PAOK
Pankritio Stadion 20 Gru 2018 16:15
GS Ergotelis Heraklion
3 2
Aris Saloniki
20 Gru 2018 16:15
Pankritio Stadion
Ergotelis
3
2
Aris
Stadion Apollona Kalamarias 20 Gru 2018 18:30
Apollon Pontou
0 4
AEL
20 Gru 2018 18:30
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
4
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa 20 Gru 2018 18:30
Panachaiki 1891
2 1
APO Levadiakos
20 Gru 2018 18:30
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Levadiakos
15 Wrz 2018 15:00
PAS Kithairon Kaparelliou
1 3
PASA Irodotos
15 Wrz 2018 15:00
Kithairon
1
3
Irodotos
| Awans PASA Irodotos
16 Wrz 2018 15:30
AS Thesprotos
2 3
Apollon Larisas
16 Wrz 2018 15:30
Thesprotos
2
3
Apollon Larisas
| Awans Apollon Larisas
16 Wrz 2018 15:30
AO Kardias
1 5
Apollon Pontou
16 Wrz 2018 15:30
Kardias
1
5
Apollon Pontou
| Awans Apollon Pontou
16 Wrz 2018 15:30
AS Korinthos 2006
0 2
Panachaiki 1891
16 Wrz 2018 15:30
Korinthos
0
2
Panachaiki
| Awans Panachaiki 1891
16 Wrz 2018 15:30
OF Ierapetras
1 0
AE Karaiskakis
16 Wrz 2018 15:30
OF Ierapetras
1
0
Karaiskakis
| Awans OF Ierapetras
16 Wrz 2018 15:30
PS Apollon Paralimniou
0 0
Aiginiakos PA
16 Wrz 2018 15:30
Paralimniou
0
0
Aiginiakos
Rzuty karne 5-5 | Awans PS Apollon Paralimniou
16 Wrz 2018 15:30
AE Ermionidas
3 7
PAE Chania
16 Wrz 2018 15:30
Ermionidas
3
7
Chania
| Awans AO Chania Kissamikos
16 Wrz 2018 15:30
AS Giannitsa
2 3
AO Trikala
16 Wrz 2018 15:30
Giannitsa
2
3
Trikala
| Awans AO Trikala
16 Wrz 2018 15:30
GS Ermis Amyntaiou
0 3
GS Ergotelis Heraklion
16 Wrz 2018 15:30
Ermis
0
3
Ergotelis
| Awans Ergotelis Heraklion
16 Wrz 2018 17:30
AMPS Aris Avatou
1 1
AO Platanias
16 Wrz 2018 17:30
Aris Avatou
1
1
Platanias
Rzuty karne 5-4 | Awans AMPS Aris Avatou
15 Wrz 2018 15:30
AS Antimachos
0 2
Volos NFC
15 Wrz 2018 15:30
Antimachos
0
2
Volos
| Awans Volos NFC
16 Wrz 2018 15:30
AON Tilikratis 2014
0 5
PAO Aittitos Spaton
16 Wrz 2018 15:30
Tilikratis
0
5
Aittitos Spaton
| Awans PAO Aittitos Spaton
16 Wrz 2018 15:30
Ethnikos Pireus 1923
1 1
AE Iraklis 1908
16 Wrz 2018 15:30
Ethnikos
1
1
Iraklis
Rzuty karne 9-10 | Awans AE Iraklis 1908
16 Wrz 2018 10:30
AS Thyella Kamariou
1 0
AE Sparti
16 Wrz 2018 10:30
Thyella Kamariou
1
0
Sparti
| Awans AS Thyella Kamariou
16 Wrz 2018 17:30
Niki Volou
1 0
GS Doxa Dramas
16 Wrz 2018 17:30
Niki
1
0
Doxa
| Awans Niki Volou
16 Wrz 2018 15:30
AO Episkopi Rethymnou
0 1
AOK Kerkyra
16 Wrz 2018 15:30
Episkopis
0
1
Kerkyra
| Awans AOK Kerkyra
5 Wrz 2018 16:00
Anagennisi Plagias
0 5
AS Thesprotos
5 Wrz 2018 16:00
Anagennisi Plagias
0
5
Thesprotos
| Awans AS Threspotos
5 Wrz 2018 16:00
Megas Alexandros Trikalon Imathias
0 1
AS Giannitsa
5 Wrz 2018 16:00
Megas Alexandros
0
1
Giannitsa
| Awans AS Giannitsa
5 Wrz 2018 16:00
GS Ermis Amyntaiou
2 1
AO Oikonomos Tsaritsanis
5 Wrz 2018 16:00
Ermis
2
1
Oikonomos
| Awans GS Ermis Amyntaiou
9 Wrz 2018 16:00
AO Episkopi Rethymnou
4 0
AO Pallixouriakos
9 Wrz 2018 16:00
Episkopis
4
0
Pallixouriakos
| Awans AO Episkopis Rethymnou
12 Wrz 2018 15:00
AS Antimachos
3 1
APS Aiolikos Mytilinis
12 Wrz 2018 15:00
Antimachos
3
1
Aiolikos
| Awans AS Antimachos
26 Sie 2018 16:00
PS Apollon Paralimniou
4 0
GS Thraki Feron
26 Sie 2018 16:00
Paralimniou
4
0
Thraki Feron
| Awans PS Apollon Paralimniou
26 Sie 2018 16:00
AMPS Aris Avatou
1 0
Ethnikos Neou Keramidiou
26 Sie 2018 16:00
Aris Avatou
1
0
Ethnikos NK
| Awans AMPS Aris Avatou
26 Sie 2018 16:00
GS Ermis Amyntaiou
2 1
AE Kalabakiou
26 Sie 2018 16:00
Ermis
2
1
Kalabakiou
| Awans GS Ermis Amyntaiou
26 Sie 2018 16:00
Doxa Neou Sidirochoriou
0 0
AO Kardias
26 Sie 2018 16:00
Doxa NS
0
0
Kardias
Rzuty karne 3-4 | Awans AO Kardias
26 Sie 2018 16:00
AO Kavala
0 1
AS Giannitsa
26 Sie 2018 16:00
Kavala
0
1
Giannitsa
| Awans AS Giannitsa
26 Sie 2018 16:00
AO Oikonomos Tsaritsanis
1 0
AE Mesolongiou
26 Sie 2018 16:00
Oikonomos
1
0
Mesolongiou
| Awans AO Oikonomos Tsaritsanis
26 Sie 2018 16:00
PS Makedonikos Foufas
1 1
Niki Volou
26 Sie 2018 16:00
Makedonikos
1
1
Niki
Rzuty karne 2-3 | Awans Niki Volou
26 Sie 2018 16:00
AON Tilikratis 2014
2 1
AO Sellanon
26 Sie 2018 16:00
Tilikratis
2
1
Sellanon
| Awans AON Tilikratis 2014
26 Sie 2018 16:00
AS Asteras Iteas
0 1
AS Thesprotos
26 Sie 2018 16:00
Iteas
0
1
Thesprotos
| Awans AS Threspotos
26 Sie 2018 14:00
AO Pallixouriakos
1 0
AE Xirovouniou
26 Sie 2018 14:00
Pallixouriakos
1
0
Xirovouniou
| Awans AO Pallixouriakos
2 Wrz 2018 15:30
AO Diagoras Vrachnaiikon
2 2
APS Aiolikos Mytilinis
2 Wrz 2018 15:30
Vrachnaiikon
2
2
Aiolikos
Rzuty karne 4-5 | Awans APS Aiolikos Mytilinis
26 Sie 2018 15:30
AE Ermionidas
7 1
PO Dafni Dafnona
26 Sie 2018 15:30
Ermionidas
7
1
Dafni
| Awans AE Ermionidas
26 Sie 2018 13:30
AS Thyella Kamariou
2 0
AE Kifisias
26 Sie 2018 13:30
Thyella Kamariou
2
0
Kifisias
| Awans AS Thyella Kamariou
26 Sie 2018 16:00
AS Korinthos 2006
2 2
PS Kalamata
26 Sie 2018 16:00
Korinthos
2
2
Kalamata
Rzuty karne 5-4 | Awans AS Korinthos 2006
2 Wrz 2018 16:00
PAS Kithairon Kaparelliou
4 0
AE Vathyllou Pansamiakou
2 Wrz 2018 16:00
Kithairon
4
0
Vathyllou
| Awans PAS Kithairon Kaparelliou
26 Sie 2018 17:00
AS Antimachos
3 1
APO Thyella Diastavrosis Rafinas
26 Sie 2018 17:00
Antimachos
3
1
Thyella DR
| Awans AS Antimachos
26 Sie 2018 16:40
PAO Iraklis Eleusinas
2 3
OF Ierapetras
26 Sie 2018 16:40
Iraklis Eleusinas
2
3
OF Ierapetras
| Awans OF Ierapetras
26 Sie 2018 16:00
Ethnikos Pireus 1923
3 1
AO Palaiochoras
26 Sie 2018 16:00
Ethnikos
3
1
Palaiochoras
| Awans Ethnikos Pireus 1923
26 Sie 2018 12:00
AO Chalkis
0 1
AO Episkopi Rethymnou
26 Sie 2018 12:00
Chalkis
0
1
Episkopis
| Awans AO Episkopis Rethymnou
26 Sie 2018 16:00
Anagennisi Plagias
4 2
AGS Iraklis Polykarpis
26 Sie 2018 16:00
Anagennisi Plagias
4
2
Iraklis Polykarpis
Dogrywka | Awans Anagennisi Plagias
Statystyki zawodników
Zawodnik Klub Pozycja