80'
80'
82'
82'

Już w 6. minucie Miloš Deletić zdecydował się na indywidualną akcję, a swój kilkudziesięciometrowy rajd wykończył precyzyjnym strzałem w róg bramki. W 22. minucie AEL wywalczył na trzydziestym metrze rzut wolny, a skutecznie egzekwował go Nikola Žižić. Asteras odpowiedział w 43. minucie i był to niezwykle efektowyny gol strzelony z rzutu wolnego przez Kosmasa Tsilianidisa. Jednak na przerwę z dwubramkową przewagą schodzili gospodarze. W 45. minucie Deletić wywalczył rzut karny, choć jego podyktowanie to była akurat zła decyzja sędziego. Niemniej jednak okazji na gola do szatni nie zmarnował Fatjon Andoni, który pokonał z jedenastu metrów Giorgosa Athanasiadisa. W 65. minucie Arkadyjczycy strzelili gola kontaktowego. Piłkę z lewego skrzydła dośrodkował Giorgos Kyriakopoulos, a Michalis Manias piętą przedłużył ją w długi róg bramki.