90' +1
90' +1
97'
97'

W 32. minucie Sergio Oliveira wyrzucił piłkę z autu, a pod bramkę zagrał ją Dimitris Limnios, ale Matic Kotnik swoją interwencją przeciął to podanie. Niestety dla niego piłka trafiła do Diego Biseswara, który mocnym strzałem otworzył wynik spotkania. Minutę później Panionios jednak wyrównał. Piłka uderzona przez Panagiotisa Korbosa odbiła się od rywala i trafiła do Fiorina Durmishaja, który z ostrego kąta pokonał Alexandrosa Paschalakisa. W 82. minucie z kornera piłkę wstrzelił w "szesnastkę" Dimitris Giannoulis, a ta odbita trafiła do stojącego na drugim metrze Karola Świderskiego, który głową pokonał Kotnika. Ta bramka dała gospodarzom szansę na dalszą walkę o awans.

Niestety dla PAOK-u w czwartej minucie dogrywki goście wyprowadzili zabójczą kontrę. Oumar Camara poszedł lewą stroną i strzałem między nogami Paschalakisa przybliżył gości do sukcesu. Ten jednak ostatecznie nie miał miejsca. W 114. minucie z linii końcowej boiska zagrał Vieirinha, a wbiegający pod bramkę Chuba Akpom z najbliższej odległości wepchną futbolówkę do siatki. W 117. minucie Giorgos Manthatis zablokował piłkę ręką, a ponieważ było to pole karne sędzia podyktował rzut karny. Skrzydłowy ujrzał drugą żółta kartkę, a "jedenastkę" skutecznie egzekwował kapitan Vieirinha..

Diego Biseswar
Zmiany 14'
Wchodzi:Biseswar
Schodzi:Pelkas
22' Żółta kartka
Thanasis Papageorgiou
Dimitris Giannoulis
Żółta kartka 26'
Giannoulis
27' Żółta kartka
Durmishaj
José Crespo
Żółta kartka 27'
Crespo
Bramka 1:0 32'
Biseswar
33' 1:1 Bramka
Schodzi:Limnios
57' Żółta kartka
Korbos
Panagiotis Korbos
60' Zmiany
Wchodzi:Banana
Schodzi:Boumal
63' Żółta kartka
Kotnik
Matic Kotnik
64' Żółta kartka
Manthatis
67' Żółta kartka
Domingues
Luiz Gustavo Domingues
71' Żółta kartka
Kocić
Leo Matos
Zmiany 74'
Wchodzi:Leo Matos
Schodzi:Szachow
78' Zmiany
Wchodzi:Arce
Schodzi:Papageorgiou
Pedro Arce
Karol Świderski
Bramka 2:1 82'
Świderski
90' +1' Zmiany
Wchodzi:Camara
Schodzi:Tsiloulis
Oumar Camara
90' +4' Żółta kartka
Maniatis
Giannis Maniatis
94' 2:2 Bramka
Camara
Josip Mišić
Zmiany 97'
Wchodzi:Mišić
Schodzi:Henrique
98' Żółta kartka
Camara
Chuba Akpom
Bramka 3:2 114'
Akpom
Asystent: Vieirinha
118' 2 Żółte > Czerwona kartka
Manthatis
Vieirinha
Bramka (rzut karny) 4:2 119'
Vieirinha
120' +2' Żółta kartka