63'
63'
77'
77'

W 7. minucie z prawego skrzydła piłkę dośrodkował Nikos Kaltsas, a próbujący przeciąć to podanie Nikola Žižić ramieniem skierował piłkę do własnej bramki. W 40. minucie Asteras miał już dwie bramki przewagi. Z kornera piłkę dośrodkował Nikos Kaltsas, a akcję ładnie wykończył głową Ángel Martínez. W 52. minucie Miloš Deletić przy linii końcowej boiska zabawił się z obroną Asterasu po czym wyłożył piłkę do Noe Acosty, który mocnym strzałem strzelił gola kontaktowego. W 58. minucie z rzutu rożnego zagrał piłkę Kaltsas, a głową zgrał ją na dalszy słupek Michalis Manias. Akcję zakończył z najbliższej odległości José Luis Valiente. Dwie minuty później AEL strzelił drugiego gola. Nikos Karanikas zagrał futbolówkę z prawego skrzydła, a sprytnym uderzeniem golkipera Arkadyjczyków pokonał Jauhien Szikawka. W 76. minucie kibice gospodarzy mogli czuć rozczarowanie, bo drużyna z Larisy wyrównała stan w tym meczu, a bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił wcześniejszy pechowiec Žižić. Ostatnie słowo, a raczej dwa należały do gospodarzy. W 78. minucie Juan Munafo zagrał długą piłkę do Kaltsasa, który wpadł w pole karne i trafił w krótki róg bramki. Wynik zaś ustalił w 85. minucie ładnym technicznym uderzeniem Marc Fernández.

Bramka (samobójcza) 1:0 7'
30' Żółta kartka
Nikos Karanikas
Triantafyllos Pasalidis
Żółta kartka 38'
Bramka 2:0 40'
Asystent: Nikos Kaltsas
Żółta kartka 42'
45' +1' Żółta kartka