84'
84'
88'
88'

W 38. minucie Lazar Ranđelović uderzył technicznie zza pola karnego w stronę okienka bramki, ale piłkę zdołał sparować na róg Kostas Theodoropoulos.

W 49. minucie fantastyczny strzał z dystansu oddał Mady Camara, co zmusiło Theodoropoulosa do niepewnej, ale skutecznej interwencji. W 71. minucie Maximiliano Lovera strzelił z blisko trzydziestu metrów, ale bramkarz gospodarz swoją interwencją uchronił drużynę przed stratą bramki. W 76. minucie Avraam Papdopoulos zatrzymał w polu karnym Miguela Bianconiego, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Jednak po informacji z wozu VAR ostatecznie zmienił decyzję odgwizdując pozycję spaloną. W 90. minucie Kostas Fortounis wstrzelił piłkę z kornera, a głową wykończył akcję Pape Abou Cissé, ale piłka wyszła tuż nad poprzeczką.

41' Żółta kartka
Gaspar
Bruno Gaspar
55' Zmiany
Bouloulis
82' Zmiany
Wchodzi:Soudani
Schodzi:Hassan
El Arbi Hillel Soudani
84' Zmiany
Wchodzi:Masouras
Schodzi:Lovera
Anestios Vlachomitros
Zmiany 88'
Wchodzi:Vlachomitros
Schodzi:Bejarano
90' +2' Żółta kartka