97
Lazar Ranđelović
99
Ahmed Hassan

W 38. minucie Lazar Ranđelović uderzył technicznie zza pola karnego w stronę okienka bramki, ale piłkę zdołał sparować na róg Kostas Theodoropoulos.

W 49. minucie fantastyczny strzał z dystansu oddał Mady Camara, co zmusiło Theodoropoulosa do niepewnej, ale skutecznej interwencji. W 71. minucie Maximiliano Lovera strzelił z blisko trzydziestu metrów, ale bramkarz gospodarz swoją interwencją uchronił drużynę przed stratą bramki. W 76. minucie Avraam Papdopoulos zatrzymał w polu karnym Miguela Bianconiego, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Jednak po informacji z wozu VAR ostatecznie zmienił decyzję odgwizdując pozycję spaloną. W 90. minucie Kostas Fortounis wstrzelił piłkę z kornera, a głową wykończył akcję Pape Abou Cissé, ale piłka wyszła tuż nad poprzeczką.

41' Żółta kartka
55' Zmiany
Żółta kartka 82'
82' Zmiany
Wchodzi:El Arbi Hillel Soudani
Schodzi:Ahmed Hassan
El Arbi Hillel Soudani
84' Zmiany
Wchodzi:Giorgos Masouras
Schodzi:Maximiliano Lovera
Anestios Vlachomitros
Zmiany 88'
Wchodzi:Anestios Vlachomitros
Schodzi:Danny Bejarano
90' +2' Żółta kartka