90'
90'
90' +4
90' +4

Gospodarze w doliczonym czasie pierwszej odsłony dostali świetną okazję na objęcie prowadzenia. W polu karnym Matías Castro został sfaulowany przez Alexandrosa Malisa, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany, ale strzał Argentyńczyka wybronił Jesús Fernández.

W 57. minucie "Królowa Tracji" dostała drugą szansę na objęci prowadzenia i tym razem ją wykorzystała. Dalcio sfaulował w polu karnym Williama Amorima, a sędzia po dłuższej analizie VAR podyktował "jedenastkę". Tym razem do piłki podszedł Petar Đuričković i skutecznie egzekwował rzut karny. W 69. minucie czerwona kartą słusznie ukarany został Castro, który kopnął w twarz Fernándeza. Goście z Agrinio przewagę osobową wykorzystali i w 83. minucie strzelili gola wyrównującego, a zdobył go efektownym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego Admir Bajrovic.