Alpha Ethniki

2010-2011
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
p z z p z
30
24
1
5
65
18
47
73
2
z p z z p
30
18
6
6
47
26
21
60
3
z z p z r
30
15
5
10
46
37
9
50
4
z z r r z
30
14
6
10
32
29
3
48
5
p z z p z
30
12
11
7
40
28
12
47
6
z z z z z
30
13
6
11
29
29
0
45
7
p p p r r
30
10
10
10
29
27
2
40
8
r r p z z
30
11
6
13
32
38
-6
39
9
p p z r p
30
9
9
12
29
35
-6
36
10
r r r z p
30
8
11
11
25
35
-10
35
11
r p r z r
30
7
13
10
30
34
-4
34
12
p p z p p
30
9
6
15
30
40
-10
33
13
z p p p z
30
7
10
13
21
29
-8
31
14
r r p p p
30
5
10
15
29
47
-18
25
15
p z z r p
30
6
6
18
22
48
-26
24
16
p r r p r
30
7
14
9
22
28
-6
35
- mistrzostwo
- play-off
- spadek do Football League
AO Kavala i AS Olympiakos Volou 1937 karnie zdegradowane do Delta Ethniki.
AE Iraklis 1908 karnie zdegradowany do Football League 2.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Asteras Tripolis
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Olympiakos V
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
1
AEK
AO Kavala
0 1
Aris Saloniki
Kavala
0
1
Aris
AEL FC Arena
AEL
1 0
Atromitos Peristeri
AEL FC Arena
AEL
1
0
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
3
2
Panserraikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Olympiakos
Kolejka 2
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
0 0
AO Kavala
AEL FC Arena
AEL
0
0
Kavala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Kerkyra
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Panionios
AS Olympiakos Volou 1937
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Olympiakos V
0
1
Ergotelis
Kolejka 3
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Aris
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
3 1
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
3
1
Atromitos
AO Kavala
2 2
Panathinaikos Ateny
Kavala
2
2
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 2
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
2
Asteras
MGS Panserraikos Serres
0 1
Olympiakos Pireus
Panserraikos
0
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AS Olympiakos Volou 1937
Toumba
PAOK
1
1
Olympiakos V
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 0
AO Xanthi
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
AEL
Kolejka 4
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ergotelis
AEL FC Arena
AEL
1 1
AOK Kerkyra
AEL FC Arena
AEL
1
1
Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Panserraikos
AS Olympiakos Volou 1937
3 1
AEK Ateny
Olympiakos V
3
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Asteras Tripolis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Kavala
Kolejka 5
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Atromitos
AO Kavala
2 1
Panionios GSS
Kavala
2
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Olympiakos V
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 4
Panathinaikos Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
4
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
0
1
Aris
MGS Panserraikos Serres
1 0
AEL
Panserraikos
1
0
AEL
Kolejka 6
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 4
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
4
AEK
AEL FC Arena
AEL
0 2
Asteras Tripolis
AEL FC Arena
AEL
0
2
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 2
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Olympiakos V
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Ergotelis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Panserraikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 3
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
3
Olympiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
AO Kavala
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
Kavala
Kolejka 7
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
PAO
AS Olympiakos Volou 1937
1 1
AEL
Olympiakos V
1
1
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
3
1
Panionios
MGS Panserraikos Serres
0 2
AOK Kerkyra
Panserraikos
0
2
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Aris
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Iraklis
AO Kavala
3 1
GS Ergotelis Heraklion
Kavala
3
1
Ergotelis
Kolejka 8
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Olympiakos V
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 2
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
2
Asteras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Atromitos
MGS Panserraikos Serres
1 0
AO Kavala
Panserraikos
1
0
Kavala
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 2
PAOK Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
2
PAOK
AEL FC Arena
AEL
3 0
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
3
0
Xanthi
Kolejka 9
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
Ergotelis
AS Olympiakos Volou 1937
1 0
AOK Kerkyra
Olympiakos V
1
0
Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Panionios
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 2
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
2
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
AEL
AO Kavala
0 1
PAOK Saloniki
Kavala
0
1
PAOK
Kolejka 10
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Atromitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Aris
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 1
AO Kavala
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
2
1
AEK
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 2
Olympiakos Pireus
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
2
Olympiakos
MGS Panserraikos Serres
2 2
AS Olympiakos Volou 1937
Panserraikos
2
2
Olympiakos V
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
AEL
Kolejka 11
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 2
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
2
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
MGS Panserraikos Serres
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Panserraikos
AS Olympiakos Volou 1937
1 1
Asteras Tripolis
Olympiakos V
1
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Ergotelis
AEL FC Arena
AEL
0 1
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
0
1
Panionios
AO Kavala
2 1
AEK Ateny
Kavala
2
1
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Kerkyra
Kolejka 12
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 2
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Olympiakos
AS Olympiakos Volou 1937
1 1
AO Kavala
Olympiakos V
1
1
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
0
1
Atromitos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
AEL
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
AEL
MGS Panserraikos Serres
1 0
Aris Saloniki
Panserraikos
1
0
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Iraklis
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
PAO
Kolejka 13
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AOK Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Asteras Tripolis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Asteras
AEL FC Arena
AEL
1 2
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
2
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Panserraikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AS Olympiakos Volou 1937
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Olympiakos V
AO Kavala
0 1
Olympiakos Pireus
Kavala
0
1
Olympiakos
Kolejka 14
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Atromitos
MGS Panserraikos Serres
1 1
Panionios GSS
Panserraikos
1
1
Panionios
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
3 0
AOK Kerkyra
Pankritio Stadion
Ergotelis
3
0
Kerkyra
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
0
Iraklis
AS Olympiakos Volou 1937
1 1
Aris Saloniki
Olympiakos V
1
1
Aris
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AO Kavala
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Kavala
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
AEL
Kolejka 15
AO Kavala
1 1
Atromitos Peristeri
Kavala
1
1
Atromitos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Xanthi
AEL FC Arena
AEL
0 1
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
0
1
Olympiakos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 0
MGS Panserraikos Serres
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
0
Panserraikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Asteras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
Olympiakos V
Kolejka 16
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AO Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Kavala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
AEL
AS Olympiakos Volou 1937
0 0
Panionios GSS
Olympiakos V
0
0
Panionios
MGS Panserraikos Serres
1 1
PAOK Saloniki
Panserraikos
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
PAO
Kolejka 17
MGS Panserraikos Serres
1 3
AEK Ateny
Panserraikos
1
3
AEK
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 0
AS Olympiakos Volou 1937
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
0
Olympiakos V
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
1
0
Asteras
AO Kavala
1 0
AEL
Kavala
1
0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Aris
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Olympiakos
Kolejka 18
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 2
AO Kavala
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
2
Kavala
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 3
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
3
AEK
AEL FC Arena
AEL
2 1
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Panionios
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
4 2
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
4
2
Kerkyra
AS Olympiakos Volou 1937
0 3
PAOK Saloniki
Olympiakos V
0
3
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 2
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
2
Panserraikos
Kolejka 19
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 0
Aris Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
0
Aris
MGS Panserraikos Serres
0 1
Atromitos Peristeri
Panserraikos
0
1
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
AEL
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 4
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
4
Olympiakos V
AO Kavala
3 0
AE Iraklis 1908
Kavala
3
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AO Xanthi
Toumba
PAOK
2
1
Xanthi
Kolejka 20
AS Olympiakos Volou 1937
0 1
Olympiakos Pireus
Olympiakos V
0
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAOK
AEL FC Arena
AEL
2 1
MGS Panserraikos Serres
AEL FC Arena
AEL
2
1
Panserraikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Ergotelis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
AOK Kerkyra
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AO Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Kavala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Asteras
Kolejka 21
AO Kavala
1 0
AOK Kerkyra
Kavala
1
0
Kerkyra
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Xanthi
AS Olympiakos Volou 1937
2 0
Atromitos Peristeri
Olympiakos V
2
0
Atromitos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 0
Panionios GSS
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
0
Panionios
MGS Panserraikos Serres
1 2
AE Iraklis 1908
Panserraikos
1
2
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 2
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
Aris
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
AEL
Kolejka 22
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
AO Kavala
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 1
AEK Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
AEK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
3 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
3
0
Panserraikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
Atromitos Peristeri
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Atromitos
AEL FC Arena
AEL
1 2
AS Olympiakos Volou 1937
AEL FC Arena
AEL
1
2
Olympiakos V
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Olympiakos
Kolejka 23
AO Kavala
0 0
MGS Panserraikos Serres
Kavala
0
0
Panserraikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAO
AS Olympiakos Volou 1937
1 1
AE Iraklis 1908
Olympiakos V
1
1
Iraklis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Aris
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 2
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
2
Kerkyra
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Toumba
PAOK
2
0
Ergotelis
Kolejka 24
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Atromitos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 3
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
3
Olympiakos V
AEL FC Arena
AEL
2 2
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
2
2
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
0 2
AO Kavala
Toumba
PAOK
0
2
Kavala
MGS Panserraikos Serres
0 1
Asteras Tripolis
Panserraikos
0
1
Asteras
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 3
AEK Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
3
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Xanthi
Kolejka 25
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
PAOK
AO Kavala
1 0
Asteras Tripolis
Kavala
1
0
Asteras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
2 0
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
2
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Ergotelis
AS Olympiakos Volou 1937
3 0
MGS Panserraikos Serres
Olympiakos V
3
0
Panserraikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
Panionios
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
AOK Kerkyra
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Kerkyra
Kolejka 26
MGS Panserraikos Serres
2 1
AO Xanthi
Panserraikos
2
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Olympiakos V
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
AO Kavala
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Kavala
Toumba