Levadiakos – Apollon 1:0

Levadiakos wygrał 1:0 z Apollonem Smyrnis w poniedziałkowym meczu 2. kolejki Super League Sporoti.

Levadiakos miał przewagę i kontrolował grę, ale brakowało mu najważniejszego czyli bramki otwierającej wynik konfrontacji. Gospodarze często oddawali strzały, ale zazwyczaj nie zmuszały one do żadnego wysiłku Huandersona. Drgnęło coś dopiero gdy w 68. minucie czerwoną kartką ukarany został obrońca Levadiakosu Jovan Krneta. Ta sytuacja najwyraźniej obudziła podopiecznych Akisa Mantziosa, bo pięć minut później ten najważniejszy gol meczu wreszcie padł. Z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Savvas Tsabouris, a głową do bramki Apollonu trafił Marko Markovski.

3 Wrz 2018 - 20:30 | Stadion Miejski Livadeias | Widzowie: 698 Super League 2018/2019 | Kolejka 2
| Do przerwy: 0-0