Xanthi – Panaitolikos 1:1

Xanthi AO zremisował 1:1 z Panaitolikosem Agrinio w pierwszym niedzielnym meczu 3. kolejki Super League Souroti.

Gospodarze byli stroną dominującą, ale też bardzo nieskuteczną. Zaś zabawa defensywy w 21. minucie przyniosła gościom z Agrinio prowadzenie. Obrońcy Xanthi podawali sobie piłkę pod swoim polem karnym, po czym trafiła ona do Živko Živkovicia, który zamiast ją wybić podał do Vlada Morara, który skorzystał z prezentu i z ostrego kąta trafił do siatki. Xanthi dopiero w 41. minucie doprowadziło do wyrównania. Arghus ramieniem zablokował piłkę w polu karnym, a sędzia uznał, że było to celowe działanie i wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Erik Jendrišek i mocnym uderzeniem nie dał Dimitrisowi Kyriakidisowi szans na obronę.

16 Wrz 2018 - 16:00 | Xanthi FC Arena | Widzowie: 1 064 Super League 2018/2019 | Kolejka 3
| Do przerwy: 1-1