PAOK – AEK 2:0

PAOK Saloniki wygrał 2:0 z AEK-iem Ateny w niedzielnym hicie 4. kolejki Super League Souroti.

W 15. minucie po kornerze głową na bramkę AEK-u uderzył Fernando Varela, ale Vasilis Barkas na linii bramkwej intuicyjnie zablokował próbę stopera PAOK-u. W 20. minucie Marko Livaja wpadł w „szesnastkę” i uderzył z ostrego kąta, ale futbolówka trafiła w słupek. W 29. minucie Aleksandar Prijović wykorzystał błąd Vasilisa Labropoulosa przejął piłkę i swój rajd wykończył uderzeniem nie do obrony. W 40. minucie Petros Mantalos wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a z kilku metrów na bramkę głową uderzył Marios Oikonomou, jednak Alexandros Paschalakis zdołał przenieść piłkę nad poprzeczkę.

W 59. minucie Prijović zagrał piłkę na prawo do Leo Matosa i przemieścił się w stronę bramki, gdzie Brazylijczyk dograł mu futbolówkę, a Serb zupełnie niepilnowany efektownym strzałem pokonał Barkasa. W 62. minucie technicznie uderzył zza pola karnego Tasos Bakasetas, ale piłka trafiła w słupek.

23 Wrz 2018 - 19:30 | Toumba | Widzowie: 23 763 Super League 2018/2019 | Kolejka 4
| Do przerwy: 1-0