Panaitolikos – Levadiakos 2:1

Panaitolikos Agrinio wygrał 2:1 z Levadiakosem w sobotnim pojedynku 6. kolejki Super League Souroti.

Po pierwszej słabej połowie w drugich 45 minutach za sprawą gospodarzy pojawiły się emocje i bramki. W 49. minucie piłkę wstrzeloną w pole karne wybił Moise Adilehou, ale zrobił to tak niefortunnie, że trafił w nadbiegającego Sebastiana Erikssona, a odbita piłka przelobowała Devisa Epassy. Niespełna dziesięć minut później było 2:0. Alhassan Kamara z linii końcowej boiska zagrał piłkę do stojącego między czterema obrońcami Vlada Morara, który wykorzystał bierność przeciwnika i trafił w dolny róg bramki W 62. minucie Zisis Karachalios sfaulował w polu karnym Franco Mazurka , za co sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę egzekwował Morar, ale trafił w słupek. W 86. minucie goście strzelili gola kontaktowego. Zza pola karnego uderzył Souleymane Sawadogo, a piłka trafiła w słupek i wpadła do bramki. Niestety dla gości więcej nie udało im się wywalczyć.

6 Paź 2018 - 18:00 | Stadion Panaitolikou | Widzowie: 2 004 Super League 2018/2019 | Kolejka 6
| Do przerwy: 0-0