PAOK – Apollon 2:0

PAOK Saloniki wygrał 2:0 z Apollonem Smyrnis w niedzielnym meczu 6. kolejki Super League Souroti.

PAOK miał przewagę w posiadaniu piłki, ale okazji na strzelenie bramki w pojedynku z outsiderem nie potrafił sobie stwarzać. Pierwszego gola gospodarze strzelili w 16. minucie spotkania. Z rzutu rożnego piłkę zagrał Dimitris Pelkas, a od rywala skutecznie oderwał się w polu karnym Mauricio i strzałem z czternastu metrów trafił w dolny róg bramki strzeżonej przez Huandersona. Wynik ustalił w 90. minucie José Crespo. Defensor głową wykończył, kolejną dobrą centrę z kornera Pelkasa, a piłka po trafieniu w głowę Borisa Garrosa wpadła do bramki.

7 Paź 2018 - 17:15 | Toumba | Widzowie: 15 918 Super League 2018/2019 | Kolejka 6
| Do przerwy: 1-0