Panathinaikos – AEK 0:0

Panathinaikos Ateny bezbramkowo zremisował z AEK-iem Ateny w sobotnich derbach stolicy rozegranych w ramach 9. kolejki Super League Souroti.

W 4. minucie Mattias Johansson oddał mocny strzał z ostrego kąta, ale piłka wyszła centymetry obok słupka. W 31. minucie Dimitris Kourbelis wyszedł z kontrą i zagrał piłkę do Federico Machedy, ale Włoch nie zdołał pokonać w sytuacji sam na sam Vasilisa Barkasa.

W 61. minucie Marko Livaja przedarł się przed pole karne i nie naciskany przez rywala uderzył z dwudziestu metrów, ale Sokratis Dioudis skutecznie sparował ten strzał. W 64. minucie Petros Mantalos ładnie przymierzył z rzutu wolnego, ale piłka przeszła tuż obok bramki.

3 Lis 2018 - 18:00 | Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) | Widzowie: 24 731 Super League 2018/2019 | Kolejka 9
| Do przerwy: 0-0