Olympiakos – Lamia 3:0

Olympiakos Pireus wygrał 3:0 z PAS Lamia 1964 w ostatnim niedzielnym spotkaniu 14. kolejki Super League Souroti.

Olympiakos bez wielkiego wysiłku wypunktował niżej notowanego rywala. W 32. minucie Bibars Natcho wyszedł z kontrą i przed polem karnym odegrał piłkę do Kostasa Fortounisa, a ten błyskawicznie przedłużył ją do Miguela Ángela Guerrero, który strzałem po ziemi otworzył wynik. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu gospodarze prowadzili 2:0. Z prawej strony piłkę zacentrował Fortounis, a wbiegający pod bramką Guerrero z pomocą rywala przedłużył ją głową na drugą stronę pola karnego do Giannisa Fetfatzidisa, który z ostrego kąta zmusił Bojana Šaranova do kapitulacji. W 51. minucie z kilkunastu metrów na bramkę gości uderzył Natcho, ale golkiper wybronił próbę Izraelczyka, ale do piłki dopadł Omar Elabdellaoui i dopełnił formalności.

16 Gru 2018 - 18:30 | Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa | Widzowie: 19 250 Super League 2018/2019 | Kolejka 14
| Do przerwy: 1-0