75'
75'
78'
78'

Olympiakos przeważał w pierwszej odsłonie meczu, ale pod bramką rywala nie radził sobie najlepiej. Zaś goście z Lamii w 44. minucie skarcili nieskutecznych gospodarzy. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Tyronne, a w polu karnym złe ustawienie rywali wykorzystał Daniel Adejo i z siedmiu metrów trafił do bramki.

W ostatniej minucie pierwszego kwadransa gry w drugiej połowie Olympiakos wyrównał. Mathieu Valbuena dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a mocnym uderzeniem głową Damira Kahrimana pokonał Ahmed Hassan. Dwie minuty później Lazar Romanić zapracował na drugą żółtą kartkę i goście poważnie utrudnili sobie walkę o utrzymanie wciąż korzystnego wyniku. W 71. minucie Olympiakos miał dwie doskonałe sytuację na bramkę. Najpierw Youssef El Arabi w sytuacji sam na sam zatrzymany został przez bramkarza, a sekundy później w słupek trafił Hassan. Po tych zmarnowanych okazjach przyszła ta wykorzystana. Valbuena doskonałym dośrodkowaniem z prawego skrzydła obsłużył Pape Abou Cissé, który mocnym uderzeniem głową dał gospodarzom prowadzenie. W 77. minucie z rzutu wolnego pikę pod bramkę zagrał Valbuena, a w długi róg bramki trafił głową ponownie Cisse. W 89. minucie Cisse kopnął w polu karnym Ibrahima Niasse i sędzia musiał wskazać na jedenasty metr. Rzut karny wykorzystał Leonardo Villalba.

36' Żółta kartka
Romanić
Lazar Romanić
44' 0:1 Bramka
Schodzi:Masouras
55' Żółta kartka
Andreas Vasilogiannis
Ahmed Hassan
Bramka 1:1 60'
Hassan
Asystent: Valbuena
62' 2 Żółte > Czerwona kartka
Romanić
63' Żółta kartka
Bouloulis
Konstantinos Bouloulis
65' Zmiany
Wchodzi:Skondras
Schodzi:Tyronne
Giannis Skondras
65' Zmiany
Wchodzi:Sassi
Schodzi:Karamanos
Ismaïl Sassi
Pape Abou Cissé
Bramka 2:1 72'
Cissé
75' Zmiany
Cissé
90' 3:2 Bramka (rzut karny)