90' +5
90' +5
13'
El Arabi
Po centrze z prawej stronie Kostasa Forotunisa głową na bramkę uderzył Youssef El Arabi, ale na miejscu był Steve Mandanda.
Youssef El Arabi
33' 0:1 Bramka
Camara
Asystent: Vrousai
Akcję rozpoczął Kostas Forotunis, który zagrał piłkę na lewo do Mariosa Vrousaia, a ten w polu karnym nie mając dobrej pozycji na strzał wycofał piłkę do Mady'ego Camary, który z szesnastego metra uderzył nie do obrony.
Mady Camara
Wchodzi:Germain
Schodzi:Benedetto
Bramka (rzut karny) 1:1 51'
Payet
Pape Abou Cissé podciął na granicy pola karnego Floriana Thauvina. Początkowo sędzia nie zareagował. Ale po chwili dostał informację z wozu VAR, że sytuacja będzie analizowana i ostatecznie rzut karny został gospodarzom przyznany. Do "jedenastki" podszedł Dimitri Payet i bardzo pewnym strzałem zwiód Jose Sa.
Zmiany 56'
Wchodzi:Sanson
Schodzi:Cuisance
59' Żółta kartka
Holebas
62' Żółta kartka
Camara
Mady Camara
73' Żółta kartka
Rafinha
Bramka (rzut karny) 2:1 75'
Payet
Rafinha zablokował ręką strzał Valentina Rongiera i początkowo sędzia podyktował rzut wolny. Jednak znów z wozu VAR przyszła informacja, że Brazylijczyk zablokował piłkę, ale w granicach pola karnego i gospodarz znów otrzymali szansę na gola w postaci rzutu karnego. Do piłki podszedł ponownie Dimitris Payet i uderzył identycznie jak za pierwszym razem, co wyczuł Jose Sa, ale nie był w stanie wybronić tego uderzenia.
79' Zmiany
Sakai
90' +2' Zmiany
Wchodzi:Soudani
Schodzi:Vrousai
El Arbi Hillel Soudani
Zmiany 90' +5'
Wchodzi:Aké
Schodzi:Thauvin
90' +6' Żółta kartka