Panathinaikos – PAS 2:1

Panathinaikos Ateny wygrał 2:1 z PAS Giannina w drugim sobotnim meczu 5. kolejki Super League Souroti.

W 23. minucie PAS skupiony dotychczas na obronie wyszedł nieoczekiwanie na prowadzenie. Higor Vidal zagrał długą piłkę w stronę Sandiego Križmana, który w polu karnym mimo obstawy i interwencji bramkarza utrzymał się przy piłce, a następnie skierował ją do pustej bramki. W 43. minucie PAO doprowadził do wyrównania. Z prawego skrzydła dokładną piłkę zagrał Ousmane Coulibaly, a „szczupakiem” do siatki trafił Tasos Chatzigiovannis. Gospodarze zadali decydujący cios w 59. minucie. Znów świetnym podaniem z prawego skrzydła popisał się Coulibaly, a do bramki błyskawicznym i precyzyjnym uderzeniem trafił Federico Macheda.

29 Wrz 2018 - 18:00 | Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) | Widzowie: 3 810 Super League 2018/2019 | Kolejka 5
| Do przerwy: 1-1