Levadiakos – Xanthi 1:2

Levadiakos przegrał 1:2 z Xanthi AO w pierwszym niedzielnym spotkaniu 7. kolejki Super League Souroti.

Nie był to dzień Levadiakosu. Pierwszą bramkę gospodarze stracili tuż przed końcem pierwszej połowy meczu. Brito wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a naciskany Erik Jendrišek wyłożył ją do lepiej ustawionego Dimosthenisa Baxevanidisa, który z kilku metrów trafił do siatki. W 69. minucie Suleiman Omo sprokurował rzut karny, a okazji na gola nie zmarnował Jendrišek. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył Chumbinho. Niewątpliwego pecha miał w tym meczu napastnik Levadiakosu Fotis Ioannidis, który trafił najpierw w poprzeczkę (37′), a w drugiej połowie w słupek (50′).

21 Paź 2018 - 17:15 | Stadion Miejski Livadeias | Widzowie: 569 Super League 2018/2019 | Kolejka 7
| Do przerwy: 0-1