AEL – Lamia 1:2

AEL przegrał 1:2 z PAS Lamia 1964 w ostatnim sobotnim meczu 7. kolejki Super League Souroti.

AEL wyszedł na prowadzenie w 30. minucie spotkania. Miloš Deletić wywalczył piłkę na środku boska i zdecydował się na indywidualną akcję, co było bardzo dobrą decyzją, bo mało efektywnie naciskany przez defensywę gości podszedł pod pole karne, po czym uderzył nie do obrony w dalszy róg bramki. Goście z Lamii doprowadzili do wyrównania w 48. minucie. Piłkę z rzutu wolnego zagrał Denis Epstein, a pod bramkę przedłużył ja głową Elini Dimoutsos. Akcję wykończył zaś również głową Jerónimo Barrales. W 68. minucie przyjezdni zapewnili sobie komplet punktów, a bramkę po podaniu Stavrosa Vasilantopoulosa zdobył Epstein, który z kilku metrów trafił pod poprzeczkę.

20 Paź 2018 - 19:30 | AEL FC Arena | Widzowie: 3 071 Super League 2018/2019 | Kolejka 7
| Do przerwy: 1-0