Aris – Panaitolikos 1:2

Aris Saloniki przegrał 1:2 z Panaitolikosem Agrinio w sobotnim meczu 14. kolejki Super League Souroti.

W 27. minucie bramkarz gospodarzy Julián Cuesta zatrzymał niezgodnie z przepisami Vlada Morara, za co ujrzał czerwoną kartkę, a goście dostali szansę w postaci rzutu karnego. Niestety dla Panaitolikosu Franko Mazurek z jedenastu metrów trafił w poprzeczkę.

W 63. minucie piłka uderzona z kornera przeszła nad głowami defensorów Arisu i trafiła do Alexandrosa Malisa, który z bliska skierował ją do bramki. W 71. minucie z lewego skrzydła mocną piłkę zagrał Alex Menendez, a wbiegający pod bramkę Nicolas Diguiny ubiegł obronę i szybkim ruchem stopą skierował piłkę do siatki. W 75. minucie goście znów mieli bramkową przewagę. Z rzutu rożnego uderzył Adrian Lucero, a wychodzący do piłki Manolis Siopis przepuścił ją, co zupełnie zmyliło Alexandrosa Anagnostopoulosa.

15 Gru 2018 - 18:00 | Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa | Widzowie: 5 651 Super League 2018/2019 | Kolejka 14
| Do przerwy: 0-0