Panaitolikos – Asteras 1:1

Panaitolikos Agrinio zremisował 1:1 z Asteras Tripolis w niedzielnym meczu 8. kolejki Super League Souroti.

Panaitolikos wynik otworzył w 66. minucie spotkania. Gospodarze blisko pięćdziesiąt metrów od bramki wywalczyli rzutu wolny, do którego podszedł Vlad Morar. 25-letni Rumun uderzył bezpośrednio na bramkę, a piłka po rykoszecie efektownie wpadła w okienko bramki. Arkadyjczycy obudzili się dopiero w doliczonym czasie gry. Walter Iglesias będąc prawie przy linii końcowej boiska zagrał piłkę do Nikosa Kaltsasa, który wykorzystał zagapienie rywala i z najbliższej odległości kolanem trafił do bramki.

28 październik 2018 - 18:00 | Stadion Panaitolikou | Widzowie: 2 213 Super League 2018/2019 | Kolejka 8
| Do przerwy: 0-0